Witam
Więc krótko mam 250 do 300 zł ewentualnie coś więcej. Interesuje mnie masa myślę nad zakupem HMB + Kreatyna+ ? no właśnie + co myślałem nad Gainerem ale skoro 1000 g gainera starczy mi na 5 dni a kosztuje bodajże 28 zł to koszt całego cyklu stosowanie gainera to 313 zł a ja tyle hajsu nie mam. Więc co proponujecie?
Może jakieś inne rozwiązanie może nie hmb+kreayna+cos ale mi się wydaje ze jednak to odpowiednie rozwiązanie. Czy to nie za dużo supli na raz? i czy stosowanie ich razem na sens? wiecie w suplach jestem zielony więc proszę o pomoc. Dziękuje za wszytkei odpowiedzi i sugestie.
A własnie info o mnie:
Lat 18, waga 75 kg wzrost 182 cm,
5 miesięcy ćwiczę profesjonalnie na sucho tylko dieta, a nieprofesjonalnie ćwiczę 2 lata. Cel masa. Efekty są ale znikome dlatego chce w końcu coś z tych ćwiczeń mieć :) Dietę posiadam na masę oczywiście.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): <img src="http://img396.imageshack.us/my.php?image=p10404381zw3.jpg<img src="
Wiek: 18
Waga: 75
Wzrost: 182
Cel cyklu: Masa
stosowane już wcześniej suplementy : Brak
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, jogging
stosowane wcześniej spalacze : Thermo speed extreme
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak
ilość dni wolnych od kreatyny: Brak
przewidziane finanse na cykl: 250-300 zł
uwagi i sugestie: Brak
Staż treningowy: Profesjonalny pół roku nie profesjonalny 2 lata
Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:47:16
Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:48:02
Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:49:02
Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:49:31
Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:50:39
Krzysztof Piekarz
,które jednak jest grubo przereklamowane .Kup sobie
i czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj forum:)