Witam. Pod tym linkiem Baca oglosil wyniki z konkursu. A ja na nieszczescie mam rozwaloną karte graf. i na tej stronie nie widze tego obrazka ktory Baca wstawił. A co za tym idzie niewiem ktore miejsce zająłem. Pomoze mi ktos ? Niech to ktos wrzuci na imageshack albo cos w tym stylu. SOgi beda. :D
https://www.sfd.pl/!!!_<<<_KONKURS_>>>_!!!-t453066-s6699.html#eot
Zmieniony przez - sooo w dniu 2008-12-12 17:27:28
https://www.sfd.pl/!!!_<<<_KONKURS_>>>_!!!-t453066-s6699.html#eot
Zmieniony przez - sooo w dniu 2008-12-12 17:27:28
Krzysztof Piekarz


