SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najbardziej bolesne ....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5537
jak myslicie które rzuty sa najbardziej bolesne dla upadającego tak se mysle i mysle i wymyslic nie moge , zakładajac ze jest równa choc betonowa powierzchnia , bo wiadomo krawezniki robią swoje ,a pytam tak z czystej ciekawosci, bo kto wie moze kiedys przyda mi sie to info

"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A dla mnie najbardziej boli jak gość zrobi na mnie ostrzejszą wersję o-goshi lub goshi guruma tzn. "idzie za mną" do parteru po rzucie i ląduje na mnie "niechcący" upadając łokciem na mojom przeponę lub okolicę.

Baba z wozu do wąwozu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 48 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32262
kazdy - jezeli nie ma sie wiekszego pojecia o upadaniu

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8943
Wysokie rzuty, np suplesy. brrrrr

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 19137
Np. Kata guruma, najlepiej w wersji "na glowe" :)
Ippon seoi nage, jak sie dobrze wkreci tez jest bolesny.
Te guruma, w wersji ushiro tez,no generalnie kazdy rzut powinien troche bolec.

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1340
Tak jak powiedzial Ravenlord KAZDY, jak ktos nie umie padac to ma pozamiatane.
Natomiast najgorzej pada sie na O SOTO GARI i ASHI BARAI i nie wazne ile sie trenuje upadki na te rzuty sa wyjatkowo nieprzyjemne, zarowno dla poczatkujacego jak i starego wyjadacza.

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3626 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
wszystkie, a najbardzie pewnie suples i kataguruma,

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I to nie trzeba wcale szukać twardych powierzchni bo na macie można stracić dech. Na chodniku, przy dobrym rzucie człowiek zachowuje się pewnie podobnie do arbuza :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5537
ok zgodze sie z wami bo faktycznie jak narazie najwiekszy ból miałem przy o soto gari,o uchi gari i dynamicznym moze nawet za dynamicznym ipponie

"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20751
o soto boli jak s*******n i o goshi, jak koleś na ciebie spadnie to morze przytkać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13223
suples i biodro z góry

"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"
zobacz:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=60803 

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
ura-nage, o uchigari z podniesieniem drugiej nogi. Generalnie w walce praktycznie żaden rzut mnie nie boli, moze to kwestia rozluznienia i adrenaliny. A na treningu te co napisalem

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido - Materiały instruktażowe.

Następny temat

Shihan A. Drewniak na czacie.

Shoty
Polecane artykuły