Witam. Jestem nowym ziomem na tym forum i mam taki maly dylemat :( Jestem studentem i tak sie wszystko ułozylo ze na silke moge chodzic tylko w piatek sobote i niedziele czyli 3 razy w tyg.. czy jest to jakis problem?? wiem ze 3 razy wystarczy ale czy 3 razy pod rzad nie robi jhakiegos problemu ?? chcialbym jeszcze zebyscie mi doradzili jakis odpowiedni plan na te 3 dni :) Jeszcze jedna sprawa... Jestem z postury wysoki i szczuply :) jesli chodzi o diete to ile bym bie jadl i czego bym nie jadl to przytycie jest mnie to obcym doswiadczeniem ;/ A jem naprawde duzo i wszystko :) Prosił bym o jakas diete a moze jakiegos wspomagacza w formie odrzywki albo sam nie wiem wiec pisze tutaj zeby ktos kto sie poprostu na tym zna powiedzial co by zrobił w moim przypadku :) Serdecznie pozdrawiam :) A teraz ide na siłke :):)
Zmieniony przez - MarcinGint w dniu 2008-12-07 16:46:33
Zmieniony przez - MarcinGint w dniu 2008-12-07 16:46:33
Krzysztof Piekarz