Jestem na cyklu mono -(hi tec'a),do tego dołączam Dorian Yates Ultimate NOX PUMP przed treningiem ,po treningu aminokwasy + gainer i animal pak.Dostałem jeszcze activlab recovery drink i nie wiem czy dorzucic go do suplementacji czy zostawic na później?Chętnie wysłucham też jakiś konstruktywnych uwag odnośnie cyklu

Krzysztof Piekarz
-chodziło o wypisanie wszystkich supli