SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP AAKG Wasze opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6982
Witam , chcialbym sie dowiedziec czy ktoś to brał. Jesli tak to czy byliscie zadowoleni z dzialania tego produktu. Aha i czy odczuwaliscie wieksza pompe . Prosze o opinie.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
zjadlem pare porcji
odczulem poprawe wytrzymalosci i sily
a to po 5-6 porcjach

bralem 4kap x 2
rano i przed treningiem

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Używam tego juz z miesiąc i wg. mojego organizmu najlepiej się sprawdza system: 2capsy#przed porannym aero, 2#przed treningiem i 2# po treningu, co daje 7, 200mg argininy. Gdy brałem np. 4#capsów przed treningiem razem z Dyma Burn ciężko było skończyć trening (o czym juz pisłem, ogólnie złe samopoczocie i jakaś bezsilność) natomiast w tym układzie, dobra pompa podczas treningu, napompowanie podczas dnia (ostatnio byłem w Krynicy Morskiej na odpoczynku, to po zapodaniu 2 capsów popołudnowych i wyściu na plażę, czółem sie bacznie obserwowany...Produkt oceniam na plus , ale są to pierwsze partie i nie wiadomo kiedy być mioże obniżą skład...

Never give up.

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317

Never give up.

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317

Never give up.

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
Maj 20 bubel ?

Ja też się zastanawiam nad tym produktem ... Mam 16 lat mogę to brać?

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Maj sie rozpisal
Ja tez zastanawiam sie nad zakupem tego specyfiku, ale zastanawiam sie jak on sie sprawdzi w koszykowce.


pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
"ostatnio byłem w Krynicy Morskiej na odpoczynku, to po zapodaniu 2 capsów popołudnowych i wyściu na plażę, czółem sie bacznie obserwowany..."

moze zapomniales ubrac kapielowek.
2

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
łahahahaha

bez przesady, to nie cudowny środek.

dodatek, rzekłbym że zbędny ale przyjemny w okolicach okołotreningowych

to wszystko.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
ciekawe jak zadziała aakg mega hardcore treca??? Nie moge dostać składu tego suplementuuuu :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl po wakacyjnej przerwie

Następny temat

Pierwsze kroki na siłowni...

WHEY premium