Siema mam 15 lat, oto moje zdjęcie :
http://img123.imageshack.us/my.php?image=imagedn3.jpg
(jakoś nie miałem jak się w tym roku poopalać)
Co muszę zmienić, jakie ćwiczenia polecacie np. brzuch, ręce itp. ćwiczę tylko w domu (jak na razie).
http://img123.imageshack.us/my.php?image=imagedn3.jpg
(jakoś nie miałem jak się w tym roku poopalać)
Co muszę zmienić, jakie ćwiczenia polecacie np. brzuch, ręce itp. ćwiczę tylko w domu (jak na razie).
Krzysztof Piekarz