SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skazany na bycie sucharem xD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Co z tego że jem co 3-4h?
Co z tego że mam te jechane 2b,4w,1.5t na 1 KGciala
Co z tego ze mam ułożoną dietę.
Co z tego skoro i tak dziennie robie 2-3 za***iscie wielkich kóp z wąsem. Dużo jem= dużo sram. Wszystko co zjem schodzi mi z brzucha. W 5 miesięcy przytyłem 22kg i od tamtego czasu za huha nie moge przekroczyć 90. Ostatnio zacząłem dobijać kalorie gównami typu pizza i nic kompletnie nic. Macie jakieś rady dla tak opornych w tyciu ?:D

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2069
Stary ja bym ci radził ugrysc suhara..xD
a teraz powaznie mialem identyczny problem i postanowilem jesc 6posilkow dziennie mniej wiecej o tych samych godzinach i dorzucilem jeszcze do tego MAGNUM 8000 2kg i poszlo i co za tym idzie zmiana materii pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5056
poczytaj sobie nt. megace choc to szkodliwe...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
Zacznij jeść do 2h ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1924 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22174
może zacznij jeść więcej? logiczne jest to że jak jedziesz na tym zapotrzebowaniu z przed przytycia o 22kg to nie tyjesz bo pewnie jesz za mało. oblicz ponownie zapotrzebowanie i dodaj kalorii. i jedz co 2 godziny ;]

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-28 07:04:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
to chyba normalne że gdy mam 90kg to mam zapotrzebowanie obliczone pod 90 kg O_o za kogo ty mnie masz ?;f
logiczne jest to że jak jedziesz na tym zapotrzebowaniu z przed przytycia o 22kg masz mnie za cykliste od omki czy sobie jaja ze mnie robisz?:f

poczytaj sobie nt. megace choc to szkodliwe...
nie cenie masy ponad zdrowie.

Zacznij jeść do 2h ?moze nie wychodzic w ogole z lodowki

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-11-28 08:13:50

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij jeść do 2h ? moze nie wychodzic w ogole z lodowki
ja jadlem co 1h jak nie moglem przytyc i masa szla.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
pila czyli nie dawales czasu na strawienie o-o z tym 1h to dzołk rozumiem ?:>

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
kiedy ostatnio była regeneracja o diety i treningu??moze to jest przyczyna??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Własnie od momentu kiedy przestałem tyć, przestałem też intensywnie ćwiczyć. Cwiczyłem max 3 w tygodniu z czego pod koniec treningu akrobatycznego robilem siłowki. Wczesniej chodzilem na silownie i osobno na akrobatyke. Regeneracja diety? ocb, 1sze slysze.

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-11-28 15:19:04

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
odpoczynek od zarcia typu kura/tuna/jaja,makron/ryz/kasza od jedzenia co 3godz itp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
i czym to zastępować w trakcie regeneracji?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RESTAURACJE KNAJPY BUDKI W KTORYCH WARTO JESC/ZDROWO/TANIO/DOBRZE

Następny temat

Otluszczanie na masie / czego by tu uciac?

electro
Polecane artykuły