SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

janusz666 / Kiedyś bede duży

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
Zakładam tego bloga dla zaobserwowania pewnych zmian ( na plus i minus ) w mojej sylwetce.
cos o mnie:
Pierwszy raz na siłke poszedłem we wrzesniu 2005r.Byłem chudy i chciałem przytyc jak teraz.Ważyłem moze z 70 kg.Przez 9mcy doszedłem do 85kg, na klate brałem 100kg. Zaczęły sie wakacje i zaczęło sie chlanie. Przez cały wrzesień piłem 4 razy w tyg, a przez pozostałe 3 dni byłem tak zkacowany że nic nie jadłem.
Poszedłem na studia, chlanie od pon do środy i raz w tyg siłka w ramach wf.Ogarnąłem sie i przestałem pic.Waga sie utrzymywała n okolicach 80 kg.Drugi rok studiów, bez picia( moze raz w miesiacu), siłka 2 razy w tyg i treningi Muay Thai 2 razy w tyg.Waga 90/91kg. Wakacje 2008:waga poczatkowa 91kg, cel przytyć do końca wakacji 9 kg.Była dieta, mono i udało się. W październiku doszedłem nawet do 102 kg, ale wiadomo studia, ciężko diete utrzymać.Teraz waże 98-100kg, jestem przeziębiony i w****iony bo na siłce nie byłem juz 4 dni.

Kolejny cel: Do kwietnia 2009, ewentualnie maja ważyć 110.Zredukować się troszeczke tak do 105 do konca czerwca.

Aktualne wymiary:
wzrost 190cm
Waga 100kg
Biceps: 43cm
Pas 93/94cm

Teraz kika fotek bedzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523




Koniec maja 2008

Zmieniony przez - janusz666 w dniu 2008-11-10 20:36:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523






























i z wakacji
na niektórych fotach jestem na pompie raczej, na innych czerwony od solarki albo opalania na basenie.Tak wiem, mam bzika na punkcie pleców



Zmieniony przez - janusz666 w dniu 2008-11-10 20:45:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
Plan treningowy:
dzień I: klata
dzień II: bary triceps
wolne
dzień III plecy biceps
dzień IV nogi
wolne
wolne
Cwiczeń nie wypisuje, bo każdy trening jest inny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
Tydz temu wziąłem 130kg na klate, rekord!! chociaż szczyt formy był w połowie października.Do tego czasu więcej jak 100kg nie podnosiłem, robiłem serie 100, a kolega 130. Chciałem tylko zobaczyć czy ze stojaków podniose

Zmieniony przez - janusz666 w dniu 2008-11-10 20:56:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2008 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16345
będe obserwował :) powodzenia

Zapraszam serdecznie https://dreamslim.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12344
Najszersze kozackie. Ramiona giną w barkach.

W ogóle jak zobaczyłem wagę to spodziewałem się czegoś większego ale przy 190cm to wiadomo... Ja bym masował do 120 przy takim wzroście.

Powodzenia, będę śledził.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś będę duży

Jak zobaczyłem temat to pomyślałem, że jakiś suchar, a tu taki byk

Jest fajnie, też bym taki chciał być kiedyś

pozdr, będę zaglądał zapraszam do mnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10748
Fajnie jest, ale łapa nie wyglada na 43. moze przez ten wzrost
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12523
120 kg to będzie cel po wakacjach ale czy będzie szło to nie wiem. Nie chce sie koksowac, przynajmniej do tych 120kg. W łapie miałem nawet 43,3 moze i mam dalej jakoś specjalnie sie nie przykładam do nich.Każdy mi mowi, ze mam duże.

Zmieniony przez - janusz666 w dniu 2008-11-11 10:18:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Duży facet z Ciebie. Będę zaglądał.
Powodzenia.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i aeroby

Następny temat

Pytanie odnośnie AAKG.

electro
Polecane artykuły