Mam 17 lat, czyli mam jeszcze szanse zrobić szpagat?
Hmm skoro te treningi karate mam 3x w tyg (pon śr pt), dołożyłbym rozciąganie dodatkowo we wtorki i soboty po planie ACT (który wyżej napisałem) będzie dobrze? Proszę o konkretne odp. Dzięki.
Drugie pytanie mam dotyczące kopnięć yoko-keage, podczas tych kopnięć odczuwam ból w okolicy tego ścięgna, więc jak kopać?? Przezwyciężać ból, czy też nie?
Hmm skoro te treningi karate mam 3x w tyg (pon śr pt), dołożyłbym rozciąganie dodatkowo we wtorki i soboty po planie ACT (który wyżej napisałem) będzie dobrze? Proszę o konkretne odp. Dzięki.
Drugie pytanie mam dotyczące kopnięć yoko-keage, podczas tych kopnięć odczuwam ból w okolicy tego ścięgna, więc jak kopać?? Przezwyciężać ból, czy też nie?
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"