SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc dla początkującego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383


Witam!

Otórz mam następujący problem nie wiem czy mam najpierw ułożyć sobie plan na redukcje czy na masę.

Moje wymiary to:
Klatka piersiowa: 92 cm
Biodra: 100 cm
Pas: 97 cm
Ramię: 33 cm
Udo: 60 cm

Waga: 82 kg
Wzrost: 185 cm

Proszę o pomoc!!!!


Zmieniony przez - DollarMan w dniu 2008-11-07 21:10:58

Zmieniony przez - DollarMan w dniu 2008-11-07 21:12:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8304
o to mi chodzilo tylko moze nie jasno to wyjasnilem i nie zrozumiale.. chodzilo mi ze posilek powinno sie zjesc maks 2-3 godziny po treningu a nie OD treningu hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29465
z tego co widać na fotach to w tych twoich 85 kg to mięśni nie ma wogóle ale i tak walnąłbym redukcję
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8304
Narazie bym zredukowal po udanej redukcji i odpowiednim treningu silowym i aerobowym dalbym diete Low Carb jesli masz problemy z tluszczykiem z tego co widac.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
Czyli mam zastosować dietę Low Carb czy jak?? Albo jaka będzie najlepsza dieta dla mnie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8304
Teraz moim zdaniem po tym co widze bedzie dobra dieta redukcyjna , nastepnie gdy skonczysz diete redukcyjna z zadowalajacym efektem zastosuj diete Low Carb jesli chcesz utrzymac dosc "sucha" mase.
Ale nie mozesz przy redukcji zapomniec o aerobach z 3x na tydzien i trening silowy tez 3x na tydzien sie nie obrazi
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
A czy ktoś mi powie ile powinienem tracić na wadze w ciągu tygodnia przy dobrej diecie i odpowiednich ćwiczeniach??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8304
Podobno powinno sie tygodniowo tracic od 0,25-1kg tygodniowo przy bardzo dobrej diecie i cwiczeniach. zalezy jeszcze z jakiego bilansu startujesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
A czy ktoś mógłby mi ułożyć przykładową diętę na jeden dzień dla wagi ok 80 kg??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8304
nie orjetuje sie w ukladaniu diet redukcyjnych i sprawilo by mi to bardzo duzo problemu...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1924 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22174
ułóż sobie diete z przewagą tłuszczu i białka, węglowodany powinieneś ograniczyć do 100g w DN i max 150g w DT. masz tu linka do odpowiedniego tematu

https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html

https://www.sfd.pl/REDUKCJA_ALEZ_TO_PROSTE!_.::WEJDZ::.-t203291.html


poczytaj i spróbuj coś ułożyć, później wklej a my ocenimy.
pzdr.


a i do przedmówców, na low carb jest za wcześnie, najpierw trzeba powoli przystosować organizm do niskiej ilości węgli w diecie a nie od razu rzucać się na wierzchołek góry lodowej. autor pewnie nigdy nie miał nawet diety także wszystko stopniowo.

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-08 10:57:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8304
Uwzglednielem w swych wypowiedziach ze poradzil bym diete redukcyjna a po zadowalajacych efektach low carb czyli po diecie redukcyjnej wejscie w low carb nie bylo by chyba takie drastyczne hmm? Tak oczywiscie jak zaczynasz z dieta to musisz miec wprowadzenie bo Twoj organizm moze "zle" zareagowac na radykalne zmiany w zywieniu ( 2 tygodniowe wprowadzenie bedzie dobre jak myslisz Jacquess? )

Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań początkującego

Następny temat

Ile to jest warte ?

Shoty
Polecane artykuły