SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Mam 18 lat, 68 kg wagi i 174cm wzrostu, na siłownie chodziłem jakies 2 lata temu jednak krótko, jeszcze do niedawana byłem czynnym piłkarzem, lecz do teraz dość duzo sie ruszam co zapewne przeszkadza mi przybraniu na wadze. Chciałbym zacząc trening, przybrac na wadze i nalepiej urosnąc w góre troche, ale ponoc nie ma na to sumplementów. Rozmawiałem ze znajomymi mówili, ze dobry na przypranie na wadze jest xpand albo horse power i ułożenie diety, bardzo bym prosił o pomoc w tym wszystkim bo z odżywek treningu na siłowni i diety jestem całkiem zielony i nic nie wiem. Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 862
widzę, że dopiero będziesz na nowo zaczynał z siłownią i nie ma sensu brania teraz odżywek, bo możesz przytyć stosując odpowiednią dietę na masę, tylko trzeba chcieć, idź do działu odżywianie i poczytaj parę tematów podwieszonych i postaraj się sam ułożyć dietę

"Solidny trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
dieta dieta jeszcze raz dieta

"..Umieć żyć znaczy umieć walczyc..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl...ocena :)

Następny temat

>>>>>Diuretyki oraz naturalne odwadnianie by BaNaNeQ<<<<<

WHEY premium