niema klata bic tric a plecy o nogach juz nie bede wspominał ;p
...
Witam
Czy mógł by mi ktoś pomóc w sprawie rzeźby mojego ciała?
Ważę 80 kg, wzrost 180cm, wiek 18 lat. Jak byłby ktoś tak miły to niech mi wyśle na e-maila plan z cwiczeniami na rzeźbę.
Z góry dziękuje oto mój e-mail: [email protected]
Czy mógł by mi ktoś pomóc w sprawie rzeźby mojego ciała?
Ważę 80 kg, wzrost 180cm, wiek 18 lat. Jak byłby ktoś tak miły to niech mi wyśle na e-maila plan z cwiczeniami na rzeźbę.
Z góry dziękuje oto mój e-mail: [email protected]
...
wejdz w zakłdke serwis atlas cwiczen tam pieknie pisze jak cos podaj to co umodziłes a sie wtedy z korektuje tutaj ci nikt nie wysle gotowaca niewiem czego juz tak jest ;p i zostanie
...
Cześć mam 16 lat 182 cm 90 kg waże. Ćwicze już pół roku cały czas na mase dość przytyłem. Chce zacząc ćwiczyc na rzezbe , Chciał dowiedzieć się jakie są najlepsze ćwiczenia na rzezbe i jakie odrzywki stosowaćJak.kto ma jakis plan ćwiczen to prosze pisć góry dzięki nr gg 2527696 poczta : [email protected]
Zmieniony przez - muranos w dniu 2008-12-02 20:41:58
...
czy mógłby mi ktos pomoc z ułozeniem diety na rzebe brzucha ??/ mam 182 cm wzrostu waga 80 kg . bede bardzo wdzieczny
...
chcialbym jakis dobry trening na rzezbe. waze 95 kg przy wzroscie 175.
Ty teraz odpoczywsz... aktos inny cwiczy aby skopac Ci dupe :D:D
...
Ja też dużo rzeczy chce :) Poczytaj trochę w innych tematach , a na pewno się dowiesz co i jak .
pozdro
pozdro
...
witam!!!
mam prosbe czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak ćwiczyć na rzezbe?
mam ławke, sztange z obciążeniem ponad 70kg i hantelki .
mam 20 lat, 176cm wzrostu i waze 94kg.
prosze o pomoc.
pozdrawiam
mam prosbe czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak ćwiczyć na rzezbe?
mam ławke, sztange z obciążeniem ponad 70kg i hantelki .
mam 20 lat, 176cm wzrostu i waze 94kg.
prosze o pomoc.
pozdrawiam
tupac89
...
witam czy na tym forum piszą tylko faceci ??? bo od 3 dni chodzę na siłownię aby schudnąć ale ćwiczę to na co mam ochotę i jest to przewżnie to samo co dzień czyli chyba nogi i klata niewiem jak ćwiczyć nie potrafię pomocy chłopaki!!!
...
przeczytaj art. Pierwsza wizyta Jasia na forum... jest u góry
i postępuj zgodnie z tym co tam napisali
i postępuj zgodnie z tym co tam napisali
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Mam problem z klatką( glownie dolna czesc)
Następny temat