SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na Rzeźbę...Podajcie jakies

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Witam.Mam 16 lat i chciałbym zacząć pracować nad swoją rzeźbą...mam 187 i 75kg wagi...Mianowicie chodzi mi najbardziej o :
-Klate
-Nogi
-Ręce

PS.ćwiczę Piłkę Nożną więc nie chodzi mi o to żeby sie rozpakować tylko o to żebym wyrzeźbił sobie klatke nogi rece...prosił bym żeby mi ktoś napisał jakiś plan co do tego bo się na tym nie znam...!

z Gory dzieki :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Trening na rzeźbę-tutaj zalecana jest większa liczba treningów(nawet do 6 tygodniowo)-każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund) z dużą różnorodnością ćwiczeń(dodajemy więcej ćwiczeń izolowanych, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych).Można stosować superserie, serie łączone, serie potrójne, gigantserie(powyżej 3 ćwiczeń na tę samą grupę wykonywanych w minimalnych odstępach)-oczywiście w miarę zaawansowania ćwiczącego. Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12.Dobre połączenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego(30-45 minut). Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce. I tak w rzeczywistości, każdy powinien wypracować sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien służyć, jako podstawa do dalszych prób wypracowania tego programu.

// www.kulturystyka.pl/atlas


PS. Masz co rzeźbić? (staż)

pzdr

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-03-29 17:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
wypełnij ankiete i ułuż/znajdź sobie planik ogólnorozwojowy (FBW) i wklej do sprawdzenia. Masz tego tysiące na forum.

btw mylisz pojęcie ,,rzeźba'', chcesz rzeźbić mięśnie a ich niemasz, to tak jakbyś chciał zrobić posąg z kamienia, niemając kamienia.

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
hades co mu po bezsensownej regułce z atlasu? co to mu da/ co najwyżej wprowadzi w błąd.


dogzilla od kiedy full body to plan ogólnorozwojowy?


Do autora:


Najlepsze ćw to:

dział odżywianie w serii łączonej z czytaniem podwieszonych

ćwicz to codziennie w może w końcu pojmiesz, ze nie ma czegoś takiego jak ćw na rzeźbę.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
Bery nierozumiem troszkę Twojego pytania
FBW to odmiana ogólnorozwojówki więc w czym problem?

aha miałbym do Ciebie małą prośbę, abyś poświęcił chwilkę i zajrzał do działu Po siłowni o siłowni https://www.sfd.pl/co_wybrać__-t485894.html 
Mógłbyś powiedzieć co o tym sądzisz? bo jakoś nikt kompetentny nieume się wypowiedzieć.

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
czlowieku poczytaj bo pytanie mnie rozwalilo a ta regulka z atlasu to bajka jest i tyle . pozdro reguly sa nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
FBW to odmiana ogólnorozwojówki więc w czym problem?

W tym sek że full body nie jest żadną odmianą, ani treningiem ogólnorozwojowym.
Ja tam związku żadnego nie widze.

ps.zaraz tam odpowiem.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
FBW- full body workout
na polskie- trening ogólnorozwojowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
wellcome??

dobrze się czujesz?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
dzięki Bery

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
hmm..możesz mazać tablice w szkole. wbrew pozorom bardzo meczace cwiczenie na miesnie przedramienne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase ocencie

Następny temat

FBW do oceny +kilka pytań

WHEY premium