SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczenia na rzeźbe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76617

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
niema klata bic tric a plecy o nogach juz nie bede wspominał ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Witam
Czy mógł by mi ktoś pomóc w sprawie rzeźby mojego ciała?
Ważę 80 kg, wzrost 180cm, wiek 18 lat. Jak byłby ktoś tak miły to niech mi wyśle na e-maila plan z cwiczeniami na rzeźbę.
Z góry dziękuje oto mój e-mail: [email protected]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
wejdz w zakłdke serwis atlas cwiczen tam pieknie pisze jak cos podaj to co umodziłes a sie wtedy z korektuje tutaj ci nikt nie wysle gotowaca niewiem czego juz tak jest ;p i zostanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30



Cześć mam 16 lat 182 cm 90 kg waże. Ćwicze już pół roku cały czas na mase dość przytyłem. Chce zacząc ćwiczyc na rzezbe , Chciał dowiedzieć się jakie są najlepsze ćwiczenia na rzezbe i jakie odrzywki stosowaćJak.kto ma jakis plan ćwiczen to prosze pisć góry dzięki nr gg 2527696 poczta : [email protected]

Zmieniony przez - muranos w dniu 2008-12-02 20:41:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
czy mógłby mi ktos pomoc z ułozeniem diety na rzebe brzucha ??/ mam 182 cm wzrostu waga 80 kg . bede bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
chcialbym jakis dobry trening na rzezbe. waze 95 kg przy wzroscie 175.

Ty teraz odpoczywsz... aktos inny cwiczy aby skopac Ci dupe :D:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7896
Ja też dużo rzeczy chce :) Poczytaj trochę w innych tematach , a na pewno się dowiesz co i jak .

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
witam!!!
mam prosbe czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak ćwiczyć na rzezbe?
mam ławke, sztange z obciążeniem ponad 70kg i hantelki .
mam 20 lat, 176cm wzrostu i waze 94kg.
prosze o pomoc.
pozdrawiam

tupac89

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
witam czy na tym forum piszą tylko faceci ??? bo od 3 dni chodzę na siłownię aby schudnąć ale ćwiczę to na co mam ochotę i jest to przewżnie to samo co dzień czyli chyba nogi i klata niewiem jak ćwiczyć nie potrafię pomocy chłopaki!!!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
przeczytaj art. Pierwsza wizyta Jasia na forum... jest u góry

i postępuj zgodnie z tym co tam napisali
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Mam problem z klatką( glownie dolna czesc)

Następny temat

Domowe korygowanie dysproporcji.

electro
Polecane artykuły