Szacuny
31
Napisanych postów
1428
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
14364
Słyszałem, że miód w temperaturze powyżej 30 stopni traci swoje 'właściwości'. Info to pochodzi od mojego starego, pewnie wyczytał gdzieś, bo on nie ma w zwyczaju wymyślać. Wczoraj zbeształ mnie, że słodzę gorącą herbatę miodem i w związku z tym miód straci 'właściwości'.
Szacuny
23
Napisanych postów
2614
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
17596
jak nie czytałeś postow podwieszonych to teraz nie rozumiesz,weglwodany zlozone:kasze,ryze,makarony,owsianka,chleb.
wysokie ig?
http://dietamm.com/index.php?p=ig2
poszukaj sobie ktore maja najwyzszy.
Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-22 16:09:04
Szacuny
119
Napisanych postów
5388
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
111118
Tak jak zakrzes napisal, miod najlepiej rozpuscic w letniej wodzie i zostawic na noc. Wlasnie wtedy wzrasta liczba bakteriobojczych enzymow. Temperatura przy, ktorej one gina to okolo 40-50 st C