Jednym z najpopularniejszych darów natury, który wykorzystywany jest od tysięcy lat jest miód. Ten wyjątkowy produkt, zyskał na popularności nie tylko, ze względu na swój wyśmienity słodki smak, ale przede wszystkim zawdzięcza go swoim właściwościom, które doceniano od pokoleń.

Tworzono z niego nalewki, maści, leki, wzmacniał organizm, dodawał energii i wigoru. Uznawano go za nektar bogów i afrodyzjak. Mimo płynącego czasu nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie, coraz bardziej jest doceniany.

Wyjątkowy miód w ofercie ALLNUTRITION

Marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć w pełni naturalny i funkcjonalny produkt o prostym składzie, którego głównym składnikiem będzie miód. Tak powstała seria Nature Honey, składająca się z 3 wyjątkowych miodów wielokwiatowych z wybornymi dodatkami:

miód kremowany

ALLNUTRITION Nature Honey miód kremowany z liofilizowaną pomarańczą, składający się z 96% z miodu i 4% z liofilizowanych pomarańczy.

ALLNUTRITION Nature Honey miód kremowany z liofilizowaną maliną, składający się z 98% z miodu i 8% z malin.

ALLNUTRITION Nature Honey miód kremowany z kakao, składający się z 90% z miodu i 10% kakao.

Wkomponowane dodatki, zostały bardzo dokładnie przemyślane, gdyż nie tylko idealnie podkreślają smak miodu, ale pomarańcze, maliny i kakao to składniki bogate w naturalne antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki i stanowią wsparcie dla miodu, który od pokoleń był sprzymierzeńcem w walce o zdrowie.

Ten wyjątkowy produkt pracy pszczół, wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne, a co najważniejsze stymuluje układ odpornościowy do produkcji białych krwinek. Jest naturalnym prebiotykiem i źródłem węglowodanów. Miód naturalny składa się z około 40% sacharydów, z czego większość stanowią glukoza i fruktoza, będące bardzo dobrym źródłem energii. Dodatkowo znajdziemy w nim olejki eteryczne, naturalne barwniki, składniki mineralne i witaminy. Warto zaznaczyć, że miód jest naturalnym antybiotykiem, gdyż zawiera m.in. lizozym, apidycynę czy oksydaze glukozy, która powoduje powstanie nadtlenku wodoru (wody utlenionej), dzięki czemu wspomaga walkę z gronkowcem, pałeczkami Gram-ujemnymi czy paciorkowcami.

ALLNUTRITION Nature Honey to naturalne produkty, bez zbędnych dodatków, oparte tylko o najwyższej jakości składniki, które nie tylko wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie, ale sprawią, że Twoje dania nabiorą nowego charakteru. Jeśli jesteś na diecie, to musisz pamiętać o uwzględnieniu kalorii pochodzących z miodu. Nie musisz się jednak ich obawiać, gdy spożywasz go z umiarem.

Komentarze (0)