SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golenie miejsc intymnych u faceta (pierwszy raz)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Witam, mój problem wygląda następująco. Chcę zacząć golić się w miejscach intymnych, ale nigdy tego nie robiłem, a boję się podrażnień itp. Potrzebuję jakiegoś poradnika czy coś (krok po kroku), żebym nie robił tego źle. Na innych stronach nie mogłem znaleźć szczegółowej porady tylko same ogólnikowe wypowiedzi dlatego piszę o tym tutaj. Proszę o jak najdokładniejsze porady. Z tego co czytałem to najlepszą opcją wydaje się golenie, lecz jeśli znasz lepszą to chętnie przeczytam. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Zarost i włosy na naszym ciele często są niechciane przez ich posiadaczy. Z tego też względu trzeba niestety poświęcić co jakiś czas trochę czasu na ich ogolenie, depilowanie lub wyrywanie za pomocą wosku. Coraz częściej jednak niektóre osoby decydują się na usuwanie laserowe, które jest drogie, ale po kilku zabiegach możemy pozbyć się włosów całkowicie.

Najczęściej golimy:

- głowę,
- pachy,
- bikini,
- plecy,
- klatkę piersiową,
- nogi i ręce.

Niektórzy, najczęściej kobiety golą całe ciało, z wyjątkiem głowy. Ta z kolei dużo częściej golona jest przez mężczyzn.

W sytuacji, gdy zabieramy się pierwszy raz do golenia miejsc intymnych, nie potrzebujemy się specjalnie do tego przygotowywać. Wystarczy nam maszynka do golenia, pianka, woda, ewentualnie nożyczki i spirytus do dezynfekcji. W przypadku bujnego zarostu możemy większą część ogolić nożyczkami. Następnie rozprowadzamy piankę do golenia i golimy maszynką jednorazową, uważając, aby się nie zaciąć. Co jakiś czas należy spłukiwać maszynkę. Na koniec możemy zacięcia, które się pojawiły zdezynfekować spirytusem.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
Palnikiem najlepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Palnik dobra opcja.

Nie wiem czemu ludzie przywiązują jakąś mistyczną metodykę do golenia ciała.

Pianka, maszynka i jedziesz tak aby nie poharatać jajek, a po wszystkim smarujesz balsamem, zero filozofii.

A jak busz straszny to wpierw nożyczkami przeleć tylko też uważaj żeby nic nie uciąć.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Na zero nie polecam, dużo pierdzielenia i mogą być podrażnienia. Najlepiej trymer albo maszynka do włosów bez nasadki, szybko łatwo i przyjemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
O co chodzi z tym palnikiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
żebyś sobie opalił ewentualnie zapalniczka i dezodorant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co golić ja tam lubię mieć dżungle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są kremy do depilacji które nakładasz na ciało, a po 10minutach zmywasz zdrapując lekko specjalną szpachelką, efekt spoko. Produkują również specjalne męskie, ja używałem i takiego i zwykłego rumiankowego - efekt taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
O stary.. To chyba by było najlepsze rozwiązanie. A mógłbyś mi coś konkretnego polecić ? Najlepiej razem z ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Specjalnie dla mężczyzn: http://bielenda.pl/produkty/vanity-man-krem-do-usuwania-zbednego-owlosienia-dla-mezczyzn ja kupiłem w Kerfurze ;p

A taki uniwersalny, to taki: http://www.miraculum.pl/produkty/rumiankowy-krem-do-depilacji-miejsc-wrazliwych  w Rossmanie spokojnie dostaniesz.

Zmieniony przez - finalriot w dniu 2014-01-10 10:10:14

Za męski zapłaciłem chyba ok 8zł, za ten rumiankowy ok 10zł.

Zmieniony przez - finalriot w dniu 2014-01-10 10:10:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Amentoris
Palnik dobra opcja.

Nie wiem czemu ludzie przywiązują jakąś mistyczną metodykę do golenia ciała.

Pianka, maszynka i jedziesz tak aby nie poharatać jajek, a po wszystkim smarujesz balsamem, zero filozofii.

A jak busz straszny to wpierw nożyczkami przeleć tylko też uważaj żeby nic nie uciąć.


doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odświeżam temat - tetralysal i zapalenie skóry

Następny temat

pytanie o poradnię

WHEY premium