SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Korekta Diety...2700

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
Hej...Zwracam się z zapytaniem na temat diety. Ćwiczę 4 razy w tygodniu dość intensywnie treningiem weidera tzn...Dzień A (Klatka, Barki, Triceps, Brzuch, Łydki) Dzień B (Nogi, Grzbiet, Tył Barków, Biceps, Brzuch)....Suplementów niełykam niestety tzn..typu Kreta czy inne zabawki, jednakże Multiwitamina, Wit C, Magnez oraz MulTitabs to podstawa...Niemam jasno sprecyzowanej diety, staram się jedynie trzymać odpowiednich dawek kalorii tj, tłuszczy mniej, białka ile tylko mogę...oraz tłuszczy no jak najmniej...dodam że zależy mi na budowie masy oczywiście tej jak najbardziej wartościowej...Obliczyłem dziś że moje zapotrzebowanie wynosi ok. 2700 Kalorii (waga 87 kg, wzrost 186)...Jeśli jest tu ktoś mądrzejszy a wiem że jest niech mi wytłumaczy ewentualnie napisze gotową dietę z uwzględneiniem tegożto zapotrzebowanie...oraz coś na temat śniadania, przedtreningowego, oraz potreningowego posiłku...no takie rzeczy które mógłbym dodać, zmienić lub ewentualnie wyj**ać całkowicie...podstawowy post o ożywianiu czytałem więć...proszę mnie tam niekierować...dzieki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Czytales i nie wiesz? Dodaj ok 500 kalorii do zapotrzebowania i rozloz na ok 5 posilkow. Pozniej sciagnij dziennik posilkow i poukładaj sobie. A jak nie wiesz co zjesc to zobacz post zakrzesia o przykladowych dietach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rola odpowiedniej regeneracji

Następny temat

Miód vs. ciepło

WHEY premium