Jako, że jestem zdecydowanym ektomorfikiem (60 kg przy 178) i zaczynam swoją przygodę z siłką, właśnie w celu nabrania masy, chciałbym się dowiedzieć która z dostępnych odżywek (oczywiście wyłącznie normalnych nie żadne sterydowe śmiecie itp.) posiada największą dawkę kaloryczną i nie kosztuje przy okazji kilkaset złotych ;) Niestety nie mam wystarczająco czasu na trzymanie się rygorystycznej diety i to z tak olbrzymią ilością kcal jakie są mi potrzebne żeby coś przytyć, więc pozostają mi jakieś odzywki.
Co sądzicie o Portagenie? Ponoć także skutecznie spowalnia metabolizm (a takie coś też by mi się bardzo przydało bo przemiana materii u mnie jest wręcz ekspresowa :/)
Proszę o pomoc i z góry dzięki za wskazówki.
Co sądzicie o Portagenie? Ponoć także skutecznie spowalnia metabolizm (a takie coś też by mi się bardzo przydało bo przemiana materii u mnie jest wręcz ekspresowa :/)
Proszę o pomoc i z góry dzięki za wskazówki.
Krzysztof Piekarz
Proponuje do tego zwykle bialko serwatkowe, w rozsadnej cenie, pakujesz shakera do szkoly i juz.