SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: RYWALIZACJA - Road to the Olympia pods.str.67

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
Dzien 38

Regeneracja....

Sraczka wreszcie ustała po 4 dniach!! OD jutra zaczynam jesc normalnie.A mi supli nawet zostanie! przez ta chorobę;D
Wiec zostawie sobie resztke noko na rozkrecenie przed nowym cyklem ktory pewnie rozpoczne za namową MNkk ok 20 listopada!





Sorka za jakosc:D
Bez pompy :)

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2008-10-08 18:50:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19825
mnie na siłowni dziś dopadła sraka ...
musiałem pędzić na chatę i się wysrać

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31168
pizam88 jest progres licze na ciebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
idzkos Dzieki

Chcesz zobaczyc progres?!

Fota zanim zabrałem sie na powaznie za silke rok temu!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31168
uu ogromny progres ale masz tendencje do tycia
Jaka waga na tym foto??

Zmieniony przez - idzkos w dniu 2008-10-08 21:05:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
Na którym?? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
Na którym?? :)

A fotka ma pol roku :D

Kurde ***ana przegladarka zrobilomi dubela

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2008-10-08 21:10:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20076
mnkk ładnie żeś klatke zmasował
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 38

Środa - Treningowy

TRENING

NAJSZERSZY

1. Podciąganie na drążku w uchwycie neutralnym szeroko
- 12 x bez ciężaru
- 7 x 10 kg
- 7 x 10 kg
- 5 x 15 kg + 3 z pomocą

2. Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie uchwyt neutralny wąsko
- 10 x 9 sztabek
- 6 x 10 sztabek + 2 z pomocą
- 6 x 10 sztabek + 2 z pomocą

3. Podciąganie końca sztangi w opadzie (nie licze wagi sztangi, tylko krążki)
- 15 x 45 kg
- 12 x 55 kg
- 9 x 60 kg
- 9 x 60 kg

4. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim szeroko
- 13 x 50 kg
- 12 x 60 kg
- 8 x 70 kg + 2 z pomocą

ŁYDKI

1. Wspięcia na maszynie smitha + wyciskanie palcami na suwnicy
- 15 x 110 kg + 20 x 100 kg
- 15 x 130 kg + 15 x 100 kg
- 15 x 130 kg + 15 x 100 kg
- 15 x 130 kg + 15 x 100 kg

Wrażenia:
- Zamieniłem wkońcu klasyczne podciąganie, bo nie czułem już tak dobrze, na chwyt neutralny no i całkiem nowy, świetny bodziec
- Tak jak tydzień temu zamiast wyciag do karku zrobiłem wąsko chwytem neutralnie i całe plecy ładnie spuchły.
- 3 ćwiczenie nadal moje ulubione, wiosłowanie półsztangą no poprostu *****skie ćwiczenie
- Na końcu na szerokość przyciąganie w siadze szeroko no i starałem wyizolować same najszersze co niestety nie do końca wychodziło...

- Na końcu łydki dosyć szybko no i naprawde ostro! Łydki piekły, aż wytrzymać nie mogłem.

Na końcu oczywiście rozciąganie.

Cholera troche się martwie co się ze mną dzieje po szkole musze już obowiązkowo się połoć - ok - ale kłade się na 30 minut i budzik mnie budzi, a ja poprostu nie moge wstać! I tak dzisiaj spałem 1,5 h aż mnie dopiero mam obudziła :/ dlatego na trening poszedłem troche spóźniony...

Na treningu za to miałem energie i był to naprawde sprawny trening, pot się lał.

Ok skoro dwaj ziomki dali jakieś foty to może też coś wrzuce





Dzisiaj było wystąpienie (tylko klasy 2 jutro 1 i 3) kandydatów do rady szkoły no i mnie oczywiście zmusili, abym kandydował bo potrzebne były 2 osoby z każdej klasy, a u nas była jedna...

Doszło do przemówienia, no i zacząłem nawijać o sportach siłowych że postaram się je wprowadzić do szkoły, konkursy w wyciskaniu, być może pokazy sztuk walki itp. no i powiem Wam, że mam elektorat Gdy się skończyło przyszła grupa chłopaków, którzy coś tam trenują no i powiedzieli, że mam poparcie już 30 osób :-0 ciekawe co będzie jutro, ale tak naprawde to ja nie chce być w radzie

pizam i mnkk Graty! Progres widoczny Wiedziałem, że dacie rade

mnkk nie macie kibla na siłce? Ja bym chyba nie doleciał bo mam z 7 minut dobrze, że mi się jeszcze coś takiego nie przytrafiło...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
Fajne plecy!! Ale i tez dziwny lewy bicek taki krótki...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie na temat odżywki wspomagającej przysrost masy

Następny temat

Jak dawkować?

electro
Polecane artykuły