witam forumowiczow. Mialem kiedys konto na SFD, bylo to kolo 2 lata temu, niestety zapomnialem hasla i musialem zalozyc nowe konto. Chce rozpoczac redukcje, pamietam co nieco podstaw i tak o to powstala moja dieta. Byloby super gdyby ktos rzucil okiem, w miarę konkretnie napisał jezeli cos trzeba zmienic tzn co na co i w jakiej gramaturze. Dodam ze cwicze 5xtyg na czczo, biegam 45 minut na biezni, i dodatkowe cw aerobowe oraz 3xtyg trening na rzezbe, jednkaze narazie chcialbym abyscie ocenili moja diete, pozniej przejde do treningu. z gory dzieki !
Zapotrzebowanie 2945kcal
B-208g/kg
T-104g/kg
W-294g/kg
Posiłek I (po treningu aerobowym-śniadanie)
250ml mleka
100-120g musli tradycyjego
250g twarogu białego półtłustego
B-67 T-25,7 W-75,2 805kcal
Posiłek II (w szkole)
4 kromki chleba, który piecze mi mama co do wartości nie bardzo potrafie określić, gdyż nie wiem jak, chleb ciemny, pełen ziaren slonecznika, zboża super sprawa, podaje rozkład chleba żytniego, mama mówiła, że to bardzo podobny skład + ziarna
ser gouda 36g
szynka chuda 30g
B-21,3 T-10,9 W-57,8 417kcal
Posiłek III (obiad)
ryż biały 60g (pół paczki)
200g piersi gotowanej w kostce knorra bodajze
B-47 T-3 W-46 404,5kcal
Posiłek IV o godz. 17(i tu mam pytanie, czy 2 kostki twaroggu w ciągu dnia jest ok?)
250g twarogu półtłustego
B-46,75 T-11,75 W-9,25 332,5kcal
1959kcal (-986kcal)
Po treningu na siłowni pije Olimp Carbo (50g wegli w porcji) na 5 minut przed aerobami.
Licze na konkretne, sensowne wypowiedzi jeszce raz dziekuje!
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 104
Wzrost: 184
Obwód klatki: nie wiem
Obwód ramienia: nie ma co mierzyc
Obwód talii: nie wiem
Obwód uda: nie wiem
Obwód łydki: nie wiem
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem
Aktywność w ciągu dnia: szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłka 3xtyg trening na rzezbe, 5xtyg aerobowy
Odżywianie: lubie owoce i niektore warzywa
Cel: redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe: nie mam
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie rano przeznaczam czas na bieznie, do tego max 3xtyg trening na rzezbe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: TSE
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: zadnej
Zapotrzebowanie 2945kcal
B-208g/kg
T-104g/kg
W-294g/kg
Posiłek I (po treningu aerobowym-śniadanie)
250ml mleka
100-120g musli tradycyjego
250g twarogu białego półtłustego
B-67 T-25,7 W-75,2 805kcal
Posiłek II (w szkole)
4 kromki chleba, który piecze mi mama co do wartości nie bardzo potrafie określić, gdyż nie wiem jak, chleb ciemny, pełen ziaren slonecznika, zboża super sprawa, podaje rozkład chleba żytniego, mama mówiła, że to bardzo podobny skład + ziarna
ser gouda 36g
szynka chuda 30g
B-21,3 T-10,9 W-57,8 417kcal
Posiłek III (obiad)
ryż biały 60g (pół paczki)
200g piersi gotowanej w kostce knorra bodajze
B-47 T-3 W-46 404,5kcal
Posiłek IV o godz. 17(i tu mam pytanie, czy 2 kostki twaroggu w ciągu dnia jest ok?)
250g twarogu półtłustego
B-46,75 T-11,75 W-9,25 332,5kcal
1959kcal (-986kcal)
Po treningu na siłowni pije Olimp Carbo (50g wegli w porcji) na 5 minut przed aerobami.
Licze na konkretne, sensowne wypowiedzi jeszce raz dziekuje!
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 104
Wzrost: 184
Obwód klatki: nie wiem
Obwód ramienia: nie ma co mierzyc
Obwód talii: nie wiem
Obwód uda: nie wiem
Obwód łydki: nie wiem
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem
Aktywność w ciągu dnia: szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłka 3xtyg trening na rzezbe, 5xtyg aerobowy
Odżywianie: lubie owoce i niektore warzywa
Cel: redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe: nie mam
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie rano przeznaczam czas na bieznie, do tego max 3xtyg trening na rzezbe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: TSE
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: zadnej
Krzysztof Piekarz

