Witam, znalazłem kilka ćwiczeń które mogę wykonywać jedną hantlom bo tylko jedną posiadam. Nie wiem tylko w jakiej kolejności je należy robić i proszę o pomoc w tej sprawie. I ew. jeśli ktoś by pomógł również w rozpisaniu powtórzeń i serii to byłbym wdzięczny.
Ćwiczenia:
Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podorze o kolano
Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie
Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
Wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu
przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej
prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia
uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie
uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie
Proszę o ustalenie kolejności wykonywania tych ćwiczeń i ew. rozpisanie serii i powtórzeń.
Innych ćwiczeń nie mogę robić bo mam tylko 1 hantle a takie znalazłem w atlasie ćwiczeń.
Ćwiczenia:
Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podorze o kolano
Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie
Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
Wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu
przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej
prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia
uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie
uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie
Proszę o ustalenie kolejności wykonywania tych ćwiczeń i ew. rozpisanie serii i powtórzeń.
Innych ćwiczeń nie mogę robić bo mam tylko 1 hantle a takie znalazłem w atlasie ćwiczeń.
Krzysztof Piekarz
Sorki, chodziło mi o unoszenie z opadu, robi się bez hantli: