SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile tych gr. B-T-W na kg. przy masówce?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4286
Elo
wlasnie skonczylem wycinke ktora +/- zakonczylem sukcesem byla to pierwsza dieta ktora stosowalem i traktowalem to jako nauke o co w tym wszystkim biega. Teraz chcialbym troszke podjesc:)
Nie wiem niestety tzn. nie jestem tak do konca pewny czy dobrze to wszystko licze. Masy nigdy wczesniej nie robilem wiec teraz bede chcial przetestowac czy i w tym przypadku dam rade:) Chcialbym zasiegnac rady ile gramow na kilogram B,WW oraz T i ile dodac kcal.?
dzieki za odpowiedz i pozdro :)

"Lecimy k***a Tutej" xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4286
waze sie zawsze z ranca na suchara zaraz po przejazdzce na "skuterze" LOL:) wiadomo o co biega. skoro te 3+ to nie masa to co? wody nabralem czy jaki H*J

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10851
To zalezy od Twojej budowy.
Napisz swój wiek, wzrost, wage ciała.
Masz tendencje do tycia czy jestes chudy i za nic nie mozesz przytyć?
Musimy okreslic czy jesteś ekto, endo czy mezo

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10203
podam Ci jakieś info z praktyki - ustaw sobie białko na 2,2g na kg ciała a węgle zwiększaj stopniowo co tydzień i patrz, czy sadło nie rośnie za bardzo - jeśli tak, to zmniejszaj. Manipuluj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4286
wiec tak
wiek 23
wzrost 186cm
waga bylo 90 po wycincejest 74 wiec czas podjesc:P
nie jestem hardgainerem mysle ze tak po srodku

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10851
Policz dokladnie zapotrzebowanie, ale na oko wyjdzie 3200-3500 kcal
2g białka
1g tłuszczu
reszte węgle

Stosuj diete 2-3 tygodnie i jak po tym czasie nie zauwazysz roznicy na wadze, to podbij kalorie o 300-400kcal w góre az do skutku

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
Skoro robiles redukcje to na pewno nie jestes ekto. Dalbym ok. 2g bialka/kgMC 1.2-1.5g tluszczy/kgMC, WW dalbym na mozliwie niskim poziomie, maximum 5-5,5g/kgMC.


Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-10-02 14:44:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4286
why tak malo tego bialka czyktos moze mi to wytlumaczyc???

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10851
Białko rzedu 2,5g i więcej przyśpiesza trawienie.
Takie dawki przyjmują zawodowcy

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
Organizm jest w stanie przyswoic okreslona liczbe bialka oraz zbyt duza/nadmierna ilosc bialka szkodzi, nie wolno z niczym przesadzac.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-10-03 20:43:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4286
ehhh no to w sumie dalej wiem to samo:P
tzn. kazdy jest inny dla jednego przypasi tyle dla drugiego jeszcze inaczej. Czyli wyglada na to ze musze testowac i obserwowac... Mam tylko dziwne obawy po redukcji:P az zal mi jest takie ilosci:/ bo ciagle pamietam ile pracy wlozylem zeby spalic to brzuszysko i nie chce znow zeby tak mnie zalalo

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4286
ok wiec jade 5ty dzien z masa a na wadze +3 kilo
czy to nie za szybko takie przyrosty? boje sie o fat...
chociaz narazie nie wyglada to tragicznie zeby odkladalo sie go jakos w nadmiarze

"Lecimy k***a Tutej" xD

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZAMIENIC TLUSZCZ W MIESNIE ?

Następny temat

dieta a sd

electro
Polecane artykuły