SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Drugi cykl. Pomozcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2790
Witam, wlasnie koncze brac moj pierwszy cykl (Gain bolic 4 kg i kreatyne mono) cykl trwal miesiac i wiadc efekty teraz zrobie miesiac przerwy od supli. Co byscie zaproponowali z supli na nastepny cykl?

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
jak odpcozniesz moze byc jabl. albo Cp, co wolisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1364
skoro dobrze dziala to wez jeszcze raz to samo, tylko ze przerwe zrob od6 do 8 tyg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26490
Zrób 2 miesiące przerwy i pociągnij cykl przez 6-8 tygodni, możesz na tym samym. Ewentualnie dorzuć witaminy, trochę białka, zma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2790
nie chce tego samego...jesli juz to kreatyna mogla by zostac ale z gainerem serio to nie chce (mecze sie z rozrabianiem tego) a dieta mi wystarzcza...

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1364
jesli dieta wystarcza to nawet lepiej. wez jeszcze raz mono,wit i zma jw.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 837
Na drugim cyklu możesz spróbować CELLPUMPA z BX. Do tego może zostać gain bolic po treningu i na noc polecam BX Prolongatum 40g przed snem, możesz równiez stosować do sniadania ok.20-40g. Do tego witaminki, nawet zwykły Vigor z apteki. Sam miałem własnie taki drugi cykl i efekty pozytywne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20747
mono+cp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2790
a nie moze byc np jablczan kreatyny? i jak mam stosowac cell pumpa chodzi mi o capsy...

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko cię poklepie
jeden **** czy mono czy jabłczan
chcesz tabsy weź TCM i git
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3462
A weś sie pochwal efektami bo ja też myslalem o mono z gainerem.Ile przyszlo w masie,sile??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA w wieku 17 lat.

Następny temat

Nitrix + NoXplode + CellMass + MutantMass

electro
Polecane artykuły