Witam, wlasnie koncze brac moj pierwszy cykl (Gain bolic 4 kg i kreatyne mono) cykl trwal miesiac i wiadc efekty teraz zrobie miesiac przerwy od supli. Co byscie zaproponowali z supli na nastepny cykl?
Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.
Krzysztof Piekarz
