Witam serdecznie. Otoz dotychczas chodzilem na silownie 3x w tygodniu. Z powodu niedomiaru czasu trzeba zaczac cwiczyc w domu a na silownie poswiecic tylko sobote ;(. A wiec do dyspozycji w domu mam laweczke, hantle + sztanga + 60kg obciazenia ( mysle ze do spokojnego treningu styka). Mam 17 lat i cwicze od roku(powaznie 6 miesiecy, dieta stara sie byc+uzupelnienie wpc80)
I taki sobie oto plan rozpisalem:
Pon:
Naramienne:
Wyciskanie sztangi sprzed glowy : 4 serie (15,12,10,8)
wyciskanie sztangi zza glowy siedziac : 4 serie (15,12,10,8)
Unoszenie sztangietki bokiem: 3 serie (12,10,8)
Wt:
Brzuch
Unoszenie nog w zwisie na drazku: 6 serii (3x 15, 3x12)
brzuszki 6 serii (2x 35, 4x25)
Sr:
Triceps
Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie : 4 serie (15,12,10,8)
Wyciskanie francuskie sztangi w leczeniu : 4 serie (15,12,10,8)
wyciskanie w lezeniu waskim uchwytem : 4 serie (12,12,10,8)
Czw:
Biceps:
Uginanie ramion stojac podchwytem : 4 serie (15,12,12,10)
Uginanie ramion ze szntangielkami podchwytem : 4 serie (15,12,12,10)
Uginanie ramion ze sztangielkami na lawce skosnej : 4 serie (15,12,10,8)
Piatek:
Basen
Sobota:
Klatka piersiowa+Grzbiet na silowni
Klatka
lawka pozioma : 5 serii (15,15,12,12,10)
Rozpietki : 5 seri (12,12,12,10,10)
Lawka skosna : 3 serie (12,10,8)
Wyciskanie sztangietek na poziomej : 3 serie (12,10,8)
Grzbiet:
Podciaganie sztangi w opadzie : 4 serie (15,12,12,10)
Wioslowanie sztangietka : 4 serie (15,12,12,10)
Pryciaganie linki wyciagu dolnego : 4 serie (15,15,12,12)
Sciaganie drazka wyciagu gornego : 4 serie (15,15,12,10)
Niedziela:
Basen
Co myslicie o takim rozlozeniu treningu ? Dobrze? Co zmienic? Nogi cwicze w szkole, na wfie wiec ich do planu nie wliczam ;). Z gory wielkie dzieki
I taki sobie oto plan rozpisalem:
Pon:
Naramienne:
Wyciskanie sztangi sprzed glowy : 4 serie (15,12,10,8)
wyciskanie sztangi zza glowy siedziac : 4 serie (15,12,10,8)
Unoszenie sztangietki bokiem: 3 serie (12,10,8)
Wt:
Brzuch
Unoszenie nog w zwisie na drazku: 6 serii (3x 15, 3x12)
brzuszki 6 serii (2x 35, 4x25)
Sr:
Triceps
Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie : 4 serie (15,12,10,8)
Wyciskanie francuskie sztangi w leczeniu : 4 serie (15,12,10,8)
wyciskanie w lezeniu waskim uchwytem : 4 serie (12,12,10,8)
Czw:
Biceps:
Uginanie ramion stojac podchwytem : 4 serie (15,12,12,10)
Uginanie ramion ze szntangielkami podchwytem : 4 serie (15,12,12,10)
Uginanie ramion ze sztangielkami na lawce skosnej : 4 serie (15,12,10,8)
Piatek:
Basen
Sobota:
Klatka piersiowa+Grzbiet na silowni
Klatka
lawka pozioma : 5 serii (15,15,12,12,10)
Rozpietki : 5 seri (12,12,12,10,10)
Lawka skosna : 3 serie (12,10,8)
Wyciskanie sztangietek na poziomej : 3 serie (12,10,8)
Grzbiet:
Podciaganie sztangi w opadzie : 4 serie (15,12,12,10)
Wioslowanie sztangietka : 4 serie (15,12,12,10)
Pryciaganie linki wyciagu dolnego : 4 serie (15,15,12,12)
Sciaganie drazka wyciagu gornego : 4 serie (15,15,12,10)
Niedziela:
Basen
Co myslicie o takim rozlozeniu treningu ? Dobrze? Co zmienic? Nogi cwicze w szkole, na wfie wiec ich do planu nie wliczam ;). Z gory wielkie dzieki
Play Hard Go Pro ! ;)
Krzysztof Piekarz
zamiast mu pomoc to lepiej go obrzucic blotem ze jest wszystko do dupy? a zaloze sie ze jakis czas temu sie pytal jak cwiczyc to go wyzywaliscie ze nikt mu planu nie ulozy i ma to zrobic sam
ehh... kolego poczytataj troche i powiedz wogole cos o sobie bo bez tego ani rusz... co chcesz mase czy co?