siema ! trenuję obecnie na mase - staram sie zjadać te 2 / 2,2 białka na kg masy. dieta jest ( choć posiłki czasem ulegaja lekkim zmianom) trening split 3 razy w tygodniu plus 30 aero + abs2 w inne 3 dni Tygodnia.
Jako że skończyło mi sie obecne białko Olip sp80, chcę jako uzupełniacz ( najczęściej na noc na koalcje ) wziąć jakieś białeczko. Jeśli chodzi o jakość i sklad to które jest najlepsze ?
- Ultimate Nutrition Whey Supreme
- Biogenix ProLongatum
- Inner Armour Super Quad Protein
- Syntrax Matrix 5.0
Cenowo wszystko dla mnie wychodzi podobnie.
Białko ma być na noc - doraźnie na śniadanie czy w ciagu dnia
co z tego byłoby najlepsze ?:)
Jako że skończyło mi sie obecne białko Olip sp80, chcę jako uzupełniacz ( najczęściej na noc na koalcje ) wziąć jakieś białeczko. Jeśli chodzi o jakość i sklad to które jest najlepsze ?
- Ultimate Nutrition Whey Supreme
- Biogenix ProLongatum
- Inner Armour Super Quad Protein
- Syntrax Matrix 5.0
Cenowo wszystko dla mnie wychodzi podobnie.
Białko ma być na noc - doraźnie na śniadanie czy w ciagu dnia
co z tego byłoby najlepsze ?:)
Krzysztof Piekarz