SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna Vitalmaxa

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
Kupiłem ostatnio ester kreatyny z Vitala! Wiem,że mono to się bierze po 4 kapsułki naraz a czy jeżeli chodzi o ten ester to 2 tabletki dziennie naprawdę wystarczą do jakiś efektów??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 529
Biore ta kreatyne od dwóch tygodni i jestem zadowolony.
Siła poszła w gore a miesnie tez juz troche urosły :)
napisze cos wiecej po pelnym cyklu za 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8862
kiedyś miałem cykl na zielonej kreatynie z vitala teraz mam niebieską ( bo zielonych w sklepie nie było), czy jej też trzeba dawać łyżeczkę z takim wielkim czubem jak w przypadku 250mesh?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 239
Jakie białko dobre to tej kretki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kub sobie mutant mass
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 239
myslalem o elite whey protein osolat od dymatize.sam juz niewiem co mam wziasc cwicze rok czasu nie bralem jeszcze zadnych odzywek.przeczytalem juz duzo o odzywkach az glowa peka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Mam takie pytanie - jestem na cyklu tejże właśnie krreatyny.

Biorę w DT: 5g na czczo oraz 5g po treningu.

W DNT: 5g na czczo oraz 5g po południu.


Widziałem, że niektórzy w DNT biorą tylko 5g. Czy te 10g w DNT będzie ok ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4138
ja biore w dt 5 z rana i 5 po treningu i w dnt z rana 5 g i w tym samym czasie o ktorej mniejwiecej zazwyczaj koncze trening 5g tak pomyslalem ze przy mojej wadze 100 kg tak bedzie najlepiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33403
studensky - bierz w DNT 10g, ja tak brałem. w DT ja bralem 5g przed treningiem i 5g po - mialem lepsze wrażenie z treningu niz przy przyjmowaniu 5g rano

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8862
ja każdy cykl jade z 5g w dni nietreningowe. Myśle, że jak na razie nie ma co przesadzać z ilością kreatyny. Ty studencky na pewno masz jeden z pierwszych cykli, myśle że dopiero koło 3,4 cyklu można pomyśleć o jakichś modyfikacjach klasycznego 10g w DT, 5g w DNT. Ja dopiero na następny cykl(bedzie to 4.) planuje sprawdzić jabłczan albo dać monohydrat z fazą nasycenia i większymi ilościami w DNT
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

v12

Następny temat

silownie w Lodzi

electro
Polecane artykuły