SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

miss1991/ dziennik / dietownik obzarciuszka xD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
DZiękuje dziękuje. Prosze o to moje śniadanie jak sie na niego zapatrujecie??

kawa+100ml mleka 2% 5 łyzek otrąb
2 jajka smazone na oleju z winogron i 35g pomidorów suszonych w oleju(100g zawiera 155kcl 8 g białka 11 tłuszczy i 7 ww)

w= 10g b=32g t=28g

to tak w przyblizeniu i mogłam sie pomylic bo ja to recznie licze xD a i otrąb nie wliczałam;)


i jak???;D Mam teraz mały problem z plecami bo prawdopodobnie dysk mi wypadł..ledwo co sie schylam i straszliwie boli boje sie czy przez to nie bede musiała zamienic cwiczen na basen. ALe poki co i tak jestem chora xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
dla 1 [g] białka - 5,65 [kcal]
dla 1 [g] tłuszczu - 9,45 [kcal]
dla 1 [g] węglowodanów - 4,1 [kcal]

czy to prawda??:D bo jak tak to wychodzi ze zjadłam 10w=41kcl 32białka-180kcl 28g tłuszczu-264 kcl czyli wsumie 485 kcl
Czyli chyba dobrze?:D;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10175
nie smaz jajek tylko gotowane jedz, a olej 'na zimno' lyzeczke dodawaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
a jak smazone tylko na teflonie?? to co to za roznica?:D bo jeszcze z olejem to zrozumiem xD
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
A jak to dieta, bo przy zbilansowanej to wlasnie zjadlas dzienne zapotrzebowanie na tluszcze
Co z tym dyskiem? Jak to wypadl???? Co robilas?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
Naprawde ?! chciałam diete ze low carb boze xD ja jestesm głupia xD a co sie stanie jak bede jesc za duzo tłuszczu a w tym mnie wegli??


Co do pleców to wsumie nie wiem albo zle spałam albo zbytnio ciezkie nosiłam ksiazki tzn za duzo bo mam taka gulke tak ok na wysokosci pepka tzn troche wyzej ;/ no i oczywiscie na plecach xD posmarowałam sie voltarenem ale boli okropnie ;/ nie wiem moze w piatek ostatni zbyt intensywnie cwiczyłam ale to mało prawdopodobne bo cwiczyłam jak zwykel chyba ze przez orbitrek tzn cwiczyłam na nim 15 min tak dosc intensywnie a wsumie ja na tym nie moge zbytnio cwiczyc wiec moze od tego!!!
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Zeby dysk wypadl, to nie wystarcza aeroby czy zle spanie chyba, ze juz wczesniej sobie cos zrobilas. Rozciągasz plecy, robisz zwisy na drążku? Jak uwazasz, ze to przemieszczenie kregu to idz koniecznie do masażysty takie cos nie zostawia sie ot tak sobie. Niech sprawdzi, w razie czego nastawi da tobie cwiczenia.

Miss chcesz low carb przedstaw wyliczenia, nie zaczynaj od zjedzenia czegos tam , musiz miec zarys planu. Ciekawe skad ci te 32g bialka wyszly? bo ja tu widze duzo mniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
co do pleców miałam juz wczesniej problem, byłam u lekarza i własnie zalecił mi masaze... tylko ze jak raz poszłam to myslałam ze umre ale co czuje ze bede musiała zacząc znów regularnie chodzic. CO do zwisu na drazku nic takiego nie robi. Ale bola jak skurczy bykxD i to bola zawsze jak pocwicze na tym orbitreku w domu ;/ nie cwiczyłam na nim juz chwile dłuzsza tylko aerobic i stepo tam jest rozciaganie itd. A w niedziele mnie naszło no i masz babo placek xD

wyszło mi białko tak ze z jaja 22g z mleka 3 i z pomidorów suszonych 3 ;d a to boze jest 28 xD a pozatym z mleka chyba sie nie liczy???? wyliczyłam ze potrzebuje dziennie jakies 1387 kcl z czego białko liczyłam 1.5 razy 59=88 g no i chciałam jakies 50 g ww a reszte tłuszczu tak sobie wymysliłam xD Ale czy to sniadanie moje całkiem sie do niczego nie nadaje???

Mam jajka przepiórcze ugotowane jakies 8 i nie powinnam ich w takim razie jesc??? hmmm hmmm no i na obiad mam pstraga pieczonego.

Dzięki za odpowiedzi;))))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
A własciwie na low carb ile powinnam ww zjadac bo nie moge znalezc nigdzie na forum. bo czytałam ze tłuszcze maja byc 25-30% na zbilanosowanej białko razy 1.5 a reszta ww. A jak na low carb???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1292
boze jestesm głupia to 1387 powinnam razy 1.1?? TO wychodzi 1525 xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW, prosze o pomoc...

Następny temat

FBW sylwetka (do oceny)

electro
Polecane artykuły