SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miss1991/ dziennik / dietownik obzarciuszka xD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
heh nie no staram sie nie poddawać ale jest taki dzien jak sie no zostanie w domu a nie pojdzie do szkoły i no ma sie ten "akt obzarstwa" powiem tak zjadłam ladnie 1 sniadnie 2 sniadanie potem wymazac z pamieci i potem ładnie obiad xD ale i tak nie tak ładnie jak ustaliłam bo za duzo ww. Jak mi dzis pozwola rodzice to ide na cwiczenia (nie byłam w szkole moga mi nie pozwolic) a jak nie to cwicze w domu ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
ja wczoraj troche dałem ciała z dietą, każdemu sie moze zdarzyc
a ćwiczyć w domu zawsze da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
własnie wróciłam z moich cwiczen ;) juz mi lepiej xD od przyszłego miesiaca tzn czyt od poniedziałku nastepnego albo moze i tego poki co mam polmetek w sobote imieniny ojca w piatek (a w te dni chodze zazwyczaj) kupuje karnet open ;) ma on jedna wade jest dwa razy droższy od mojego na aerobic xD ale jakos skołuje te 130 zl ;/

Diete włąsnie sobie ukladam xD dzis nie było źle pod wz kcl tylko pod wz ww xD ale obiecuje sie poprawic i więcej nie grzeszyc xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Ehhh jest jak jest powoli do przodu, pocwiczyła wczoraj na orbitreku to mnie znów plecy bolą xD ale nawet sie nie oddzywam xD

Dieta: pilnuje sie zeby nie przekroczyc 1500 kcl. Rozłozone na 150/65/75 jakos tak.

Troche ty ww złozonych mam mało i przez to znów chodze spiaca ale chce troche wody stracic bo jakos tak napuchłam;/

czwartek piatek po 1h cwiczen/ aerobic-hantelki step- hantelki/

tyle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
cwiczenia musze przełozyc bo znajomi przychpodza w piatek xD i dzis musze posprzatac w domu. Na półmetek juz wszytko kupiłam xD łacznie z butami które sa... czerwone!:D jeszcze tylko make up włosy i moge isc xD babeczki odemnie z klasy ida do fryziera ale ja chyba sie sama uczesz;] Dietka fajnie dobrze i wogole xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Miss dobrze, ze sie starasz, ja tez ostatnio troche za malo węgli w diecie mam, ale zaraz ryż ide ugotować

PS: jak bedziesz gotowa na polmetek to zrob zdjecie i wrzuć fote, pochwal sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Dobra dodam wtedy do profilu xD ale to dopiero jutro, albo moze to juz jutro!:D EhhxD staram sie ale teraz jest 4 dni wyzerki;D tzn nie no opanuje się xD ale 2 razy imininy polmetek i 18nastka.. i juz 0.5 kg wiecej ale to nie jest wazne xD ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2026
miss jesli to zdjęcie w twoim rofilu to ty to mnie naprawdę "obżarciuszku" rozwaliłaś na łopatki

co mnie nie dobije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ja mam nadzieje, ze to nie jest ani jej zdjecie ani ideal, bo ono zakrawa o "lekka" anoreksje

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
nie nie to nie jestesm ja i wsumie juz mi sie odwidziało zeby tak wygladac... bo... jak byłam na tej LC pseudo oczywiscie zrobiłam sobie zdiecie twarzy tak ze mi obojczyk było widac w aparacie ja dzis zgrywam zdiecia i właczyło mi sie to foto i myslałam ze doznam szoku... ja byłam tam chuda .. mimo ze wazyłam pewno z jakis 58-60 kc ja byłam taka wessana az sie przestraszyłam samej siebie taka blada i wogole.. odwidziało mi sie to odchudzanie. Jem sniadnie 2 sniadeni(mniejsze) obida( mieso + surówka_) i kolacje i tak zostanie mam to rozłorzone co 3 h nie napycham sie jak swinia ale tez nie jest tak ze jem strikte typu wieczor samo białko bo zjadłam np surówki do kurczaka czy cus. Dieta jest dla mnie a nie ja dla nie i to ja mam dobrze sie czuc i wygladac zdrowo a nie jak zapadniete szare dziecko;/

Na połmetku było cudownie wybawiłam sie za wszystkie czasy. Poznałam nawet takiego goscia który tak niesmaowicie tanczył ze nie potraficie sobie tego wyobrazic xD ja byłam w szoku ze jeszcze tak ktos potrafi w moim wieku rzecz jasne xD miałam małe przeboje z make up'em bo byłam u kosmetyczki i ja patrze a ja mam oko jak atomówka xD i ja mowiesz ze prosze pani ale ja bym tak troszke mniej tego chciała no bo cos tam cos tam no i ona mi chwała bogu zmyła ten makijarz ;D


jak będę miec zdiecia to wam pokarze;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW, prosze o pomoc...

Następny temat

FBW sylwetka (do oceny)

WHEY premium