SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miss1991/ dziennik / dietownik obzarciuszka xD

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Jak kupisz taki makaron, to na opakowaniu będzie pisało ile czego w nim jest

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=54

pierwszy link w googlach

a tu na vitalii:

http://vitalia.pl//kp79,17377,0_Makaron_sojowy_chinski.html&cookie=1


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-10-02 20:43:13

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
DZięki dzięki juz znalazłam nie chce go kupowac bo jestem na low carbie tylko że byłam w knajpce chinskiej i tam takowy był w zupie xD także chciałam chociaz na oko wiedziec co wchłonełam

jak myslicie czy po czy po 2.5 tyg na low carbie moge przejsc na zbilansowaną jakos tak i nie odbije mi sie to echem specialnym???

Jestem tak wredna że to przechodzi ludzkie pojecie xD nie wiem moze to przez tą diete ?? hmm moze nie ma co na diete zwalac


juz wsumie przywykłam to tych jajek rano i potem serka i kefiru xD problem sie robi po obiedzie po którym ZAWSZE mam ochote poprawic mimo ze nie jestesm głodna!!

NIe jem nic na obiad co by miło wysoki IG ani ww a i tak no potem JEM okropnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
http://www.low-carb.com/lowcarbrecipes.html 


Boshe... czy kltoś widział te streone... ... ... ... niebo... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
błonnik opóźnia przemianę węglowodanów poprzez częściowe blokowanie dostępu glukozy do krwi. Może również podwyższyć czułość receptorów podatnych na insulinę w mięśniu, tak że glukoza łatwiej przedostaje się do komórki. Jeśli receptory są mało czułe, wtedy trzustka zwiększa wydzielanie insuliny by zrównoważyć dopływ glukozy do komórek mięśni,

moze mi to ktos wytłumaczyc?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
ze sie wolniej wegle trawia i dluzej jestes 'zapchana' - rzadziej/wogole glodna.. chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Tak jak vv. dodatkowo czyści jelita (więc nadmiar błonnika kończy się sraką).

Nieco utrudnia wchłanianie białek. Więc od twardogłowych kulturystów usłyszysz, że błonbnik to samo zło. Ale olej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Przy mojej ilosci białka która zjadam ok 150g to moze mi sie nie wchłonąc nie będę narzekac;] własnie wrociłam z 2 h aerobicu xD i chrupie sobie otreby pszenne


wiecie co miałam dzis jakiegos doła dietowego .. z prostego powodu ze chyba przytyłam xD tylko ze zmoja waga to...

ale po ciuchach nic takiego nie czuje wsumie nie wiem zobacze po weekendzie bede wzorowo przestrzegac dietki;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
Przytyłam od tego białka.... albo juz nie wiem od czego... i cwicze i wszystko w ostatnim tygodni cwiczyłam 5 h. i przytyłam waze 59-61 kg a juz wazyłam 57.5-59.5 nie wiem co robie zle... chyba wroce do starego spopsobu 3 posiłków ;( albo wsumie 4 posiłki tylko mniejsze?? DZis:

2 jaja + pomidor

serek wiejski 200g

kefir 200 ml

indyk ok 100-150 g pomidor + warzywa na oliwie
otręby owsiane i pszenne

jajo + pomidor


i tak to wygląda i wyglądać bedzie xD


Zmieniony przez - miss1991 w dniu 2008-10-06 18:59:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
bardzo "duze" wahania wagi...moze to z cyklem zwiazane, zwazylas sie o innej porze dnia, po jedzeniu/piciu...

sie centymetrem sugeruj a nie waga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW, prosze o pomoc...

Następny temat

FBW sylwetka (do oceny)

WHEY premium