DZiękuje dziękuje. Prosze o to moje śniadanie jak sie na niego zapatrujecie??
kawa+100ml mleka 2% 5 łyzek otrąb
2 jajka smazone na oleju z winogron i 35g pomidorów suszonych w oleju(100g zawiera 155kcl 8 g białka 11 tłuszczy i 7 ww)
w= 10g b=32g t=28g
to tak w przyblizeniu i mogłam sie pomylic bo ja to recznie licze xD a i otrąb nie wliczałam;)
i jak???;D Mam teraz mały problem z plecami bo prawdopodobnie dysk mi wypadł..ledwo co sie schylam i straszliwie boli boje sie czy przez to nie bede musiała zamienic cwiczen na basen. ALe poki co i tak jestem chora xD
kawa+100ml mleka 2% 5 łyzek otrąb
2 jajka smazone na oleju z winogron i 35g pomidorów suszonych w oleju(100g zawiera 155kcl 8 g białka 11 tłuszczy i 7 ww)
w= 10g b=32g t=28g
to tak w przyblizeniu i mogłam sie pomylic bo ja to recznie licze xD a i otrąb nie wliczałam;)
i jak???;D Mam teraz mały problem z plecami bo prawdopodobnie dysk mi wypadł..ledwo co sie schylam i straszliwie boli boje sie czy przez to nie bede musiała zamienic cwiczen na basen. ALe poki co i tak jestem chora xD
bo ja tu widze duzo mniej