Witam wszytskich! Mam 14 lat, mam 188cm wzrostu i ważę 84kg. Wiem, że w moim wieku rosnę itp. ale postanowiłem, że muszę schodnąć do zimy do ok. 75-78kg. W moim przypadku codziennie moge trenować na siłowni(np. rowerek czy coś), oraz bieganie itp. Bardzo prosze o odpowiedz oraz równiez prosze żebyście niepisali, że jestem zbyt młody na jakieś diety i dość ciężki wysiłek fizyczny. Jeżeli możecie to podajcie mi linki do jakichs diet oraz jaki wysiłek fizyczny będzie dla mnie odpowiedni. Najważniejsze dla mnie jest to żeby zrzucić brzuszek, klatke troche oraz uda... Licze na dobre doradztwo. Pozdrawiam. Bartek.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 84
Wzrost: 188
Obwód klatki: 95
Obwód ramienia: 34
Obwód talii: 90
Obwód uda: 57
Obwód łydki: 45
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: niewiem
Aktywność w ciągu dnia: 4 lekcje WF tygodniowo oraz czasami gra w piłke, siatkówkę
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka nożna, siatkówka
Odżywianie: ogólnie lubie wszystko nawet warzywa :)
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: brak
Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie po ok.3h, a w weekend ile wlezie...
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej nie
Stosowane wcześniej diety: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 84
Wzrost: 188
Obwód klatki: 95
Obwód ramienia: 34
Obwód talii: 90
Obwód uda: 57
Obwód łydki: 45
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: niewiem
Aktywność w ciągu dnia: 4 lekcje WF tygodniowo oraz czasami gra w piłke, siatkówkę
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka nożna, siatkówka
Odżywianie: ogólnie lubie wszystko nawet warzywa :)
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: brak
Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie po ok.3h, a w weekend ile wlezie...
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej nie
Stosowane wcześniej diety: brak
Krzysztof Piekarz
)) Tylko jakie ćwiczenie najszybciej mi pomogą zrzucic tych pare kg?
ogranicz kalorie i rob aeroby ale systematycznie np. bieganie itp. w googlach masz od na***ania didietet niskokalorycznych
generalnie najlepiej jak zrzucilbys te 9kg w 10-11 tygodni. zycze powodzenbia