SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co o tym sądzicie??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5020
co sądzicie o takim połączeniu??

klatka, barki, tric
wolne
nogi, plecy, bic (niewiem co najpierw i jak polaczyc zeby byly przysiady i MC)
wolne
klata, barki, tric
wolne
nogi, plecy, bic

mam ławke (prosta, skos), hantle, sztange, poręcze przyścienne do pompek. ćwiczenia dobiore, bedzie to plan bardziej silowy (mniejsza liczba powt wiekszym ciezarem)

wiek - 20
staz - 1,5 roku, troszke przerwy, i teraz prawie pol roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
jeśli już to:

plecy, klatka,bic
nogi,barki,tric.

ew.

plecy, barki, bic
nogi, klata,tric.

w takiej kolejnosci jak wymieniłem.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-05 23:01:26

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26470
Ja bym zrobił tak:
Klata + barki
Plecy
wolne
Triceps+biceps
Nogi
cos takiego albo mozesz dac barki oddzielnie a biceps do plecow a tric do klaty, ciezko jest trenowac plecy i nogi na jednym treningu bo nie zrobisz dobrze ani plecow ani nog

Zmieniony przez - Michals87 w dniu 2008-09-05 23:06:07

Bądź silniejszy, będziesz miał rację

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15470
Jack zostań przy swoim podziale wybór współpracujących ze sobą grup mięśni w systemie grupa 2x tydz.to dobry wybór.

Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2008-09-06 01:27:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1844
Klata barki tric - przy klacie tric dostaje po dupie przy barkach tric dostanie po dupie a na koniec jak zostanie ci tric to boje sie ze nic dobrego z tego nie wyjdzie

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16130
tricek jest wytrzymały;]

twoj podzial jest dobry

a z tym mc i przysiadami to mozesz zrobić w jeden dzien przysiady a w drugi mc ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny!

Następny temat

Trening na mase- do oceny

electro
Polecane artykuły