co sądzicie o takim połączeniu??
klatka, barki, tric
wolne
nogi, plecy, bic (niewiem co najpierw i jak polaczyc zeby byly przysiady i MC)
wolne
klata, barki, tric
wolne
nogi, plecy, bic
mam ławke (prosta, skos), hantle, sztange, poręcze przyścienne do pompek. ćwiczenia dobiore, bedzie to plan bardziej silowy (mniejsza liczba powt wiekszym ciezarem)
wiek - 20
staz - 1,5 roku, troszke przerwy, i teraz prawie pol roku.
klatka, barki, tric
wolne
nogi, plecy, bic (niewiem co najpierw i jak polaczyc zeby byly przysiady i MC)
wolne
klata, barki, tric
wolne
nogi, plecy, bic
mam ławke (prosta, skos), hantle, sztange, poręcze przyścienne do pompek. ćwiczenia dobiore, bedzie to plan bardziej silowy (mniejsza liczba powt wiekszym ciezarem)
wiek - 20
staz - 1,5 roku, troszke przerwy, i teraz prawie pol roku.
Krzysztof Piekarz