SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

po cyklu kreatynowym -arginina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam .Czy po cyklu kreatynowym można stosować czystą arginine??,<bo nie chcę stosować aakg>.I czy da jakieś efekty ,zatrzyma masę,powiększy ją itp.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Możesz śmiało brac Kolego, jak najbardziej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20725
dlaczego nie chcesz brac aakg czysta arginina jest slabsza od alfaketoglutaranu, slabsza oczywiscie jako no booster (slabiej pompuje miesnie) bo tylko takie jest dzialanie argininy zwieksza produkcje tlenku azotu nie oczekuj po niej przyrostow masy, a co do utrzymania miesni najlepsza bedzie dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17354
sens barania widze ino przed treningiem w wiekszych dawkach, inaczej brak sensu i szkoda kaski
co do zatrzymania efektów to dobry trening i dieta

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
l-argininę musialbys brac w wiekszych dawkach, za to aakg, czy jabłczan argininy możesz w mniejszych- tu napewno jest przewaga tych drugich.
sens brania ja osobiście widzę w kilku mniejszych dawkach.

a kto wie czy nie lepsza byłaby cytrulina, albo jakies połączenie z jej przewagą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem właśnie wziążć zwykła arginine,bo słyszałem że to hormon wzrostu i nie ma spadków masy po cyklu stosując go,i że może wpłynąc na wzrost ciała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3013
zwykła arginine,bo słyszałem że to hormon wzrostu
arginina wplywa na wzrost poziomu hgh, ale nie jest nim.

że może wpłynąc na wzrost ciała
na wzrost miesni-moze. na wzrost szkieletu nie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
raczej nie sądze aby w znaczącym stopniu arginina[w sposób bezpośredni- jak np. poprzez potęgowanie wydzielania gh] mogła przyczynic sie do wzrostu masy, raczej poprawia sie jakośc umięśnienia, pośrednio może poprzez wpływ na regenerację, docieranie wiekszej ilość potrzebnych skł. odż. do mięśni itp...
l-arginina jak juz napisalem jest mało wydajna, ale jak chcesz spróbowac to można[jak kiedys bralem dawki conajmniej 10g., w dluzszym przeciągu czasu jak wspomniałem, regeneracja, libido, jakośc umięśnienia na plus].
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupełnienie diety i wogóle...

Następny temat

jabłczan a monohydrat

electro
Polecane artykuły