Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4156
Siemano pytałem sie juz o to ale nikt nie odpowiadał i wszystkiego nie wiem w końcu, chce połączyć A6W z FBW no i tak A6W mam zamiar ćwiczyć zrana czyli tak 10-12 a FBW ćwicze 16-17 ale nie dlugo ide do szkoly i a6w przeniose na 16 a fbw jeszcze puźniej
pytania:
- dobry to pomysł ?
- czy bede musial w diecie dodać wiecej kcal i białka
- ktoś to robił i jak efekty?
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4156
no wiecej ćwicze to myslelm ze musze ale jak nie to okej, ok to ja sobie ułoże jakieś ok. 4 ćwiczenia na brzuch i bede je robił po fbw popatrze na to a6w i ułoże se tak samo cykle i serie albo cos takiego zeby było coraz ciężej :)
_pzdR dzieki (sog)
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4156
a chlopaki bo jeszcze co do regeneracji bo A6W ćwiczy sie codziennie a przeciez brzuch tez potrzebuje regeneracji to bede ćwiczył w ten dzień co i FBW nie ?
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...
Szacuny
33
Napisanych postów
9858
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
59190
Jesli sie zdecydowales na a6w to codziennie, 0 przerwy, az skonczysz o ile ci sie to uda. Jesli normalny trening to po treningu na silowni 3-4x w tygodniu w zaleznosci ile x cwiczysz.
Szacuny
7
Napisanych postów
960
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
13597
w takim wypadku a6w odpada jeśli niechcesz ćwiczyć codziennie
ale jak koledzy wyżej polecałbym zmajstrować swój planik na brzuch:
-jedno ćwiczenie na dół 2-3 serie
-jedno ćwiczenie na skos 2-3 serie
0jedno ćwiczenie na góre 2-3 serie
i styknie
Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4156
no właśnie tak chce sklecic ale nie ma bardzo ćwiczeń bez sprzetu na brzuch
mam
-SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO: 3 serie po 30 i potem coraz wiecej lub z hantlem
- SPINANIE/UNOSZENIE KOLAN W LEŻENIU PŁASKO
cos tam sie jeszcze znajdzie ale czytalem ze
"-w treningu mięśni prostych brzucha powinno się w pierwszej kolejności wykonywać ćwiczenia ukierunkowane na rozwój dolnych rejonów, ponieważ są one słabsze od górnej części tych mięśni"
i jak to układać ze robic łączone serie ze np. połaczyć brzuszki potem SPINANIE kolan potem costam czy pierw same brzuszki 3 serie a potem spinanie oddzielnie 3 serie
Zmieniony przez - Misław92 w dniu 2008-08-30 13:39:33
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...