SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebuje szybkiej pomocy !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
Siemano pytałem sie juz o to ale nikt nie odpowiadał i wszystkiego nie wiem w końcu, chce połączyć A6W z FBW no i tak A6W mam zamiar ćwiczyć zrana czyli tak 10-12 a FBW ćwicze 16-17 ale nie dlugo ide do szkoly i a6w przeniose na 16 a fbw jeszcze puźniej
pytania:
- dobry to pomysł ?
- czy bede musial w diecie dodać wiecej kcal i białka
- ktoś to robił i jak efekty?




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 83

Wzrost: 178

Cel treningowy: sylwetka,siła

Staż treningowy na słowni: 6miesięcy

Uprawiane inne sporty: koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): minimum

Dieta: tak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brat

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
jak ktos bedzie wiedzial to niech napisze pLx bo chciał bym juz to dzis zastosować a mam trening o 16 ;/ narazie spadam z kompa elo

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Trening brzucha po treningu moze byc a6w,abs2 etc, najlepiej jakbys sam ulozysz trening na brzuch, to najlepiej wychodzi, jesli chodzi o efekty.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6076
Tak jak Bery mówi trening na brzuch najlepiej po treningu FBW
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6076
Na moje to kcal nie musisz dodawać
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Przeciez nic sie nie zmieni poza pora posilkow przedtreningowego i po trenigowego, wiec niby dlaczego mial bys dodawac kcal?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
no wiecej ćwicze to myslelm ze musze ale jak nie to okej, ok to ja sobie ułoże jakieś ok. 4 ćwiczenia na brzuch i bede je robił po fbw popatrze na to a6w i ułoże se tak samo cykle i serie albo cos takiego zeby było coraz ciężej :)
_pzdR dzieki (sog)

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
co do brzucha mozna go cwcizyc rownierz przed treningiem, tylko ze wtedy reszta treningu z mniejszymi ciezarami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
a chlopaki bo jeszcze co do regeneracji bo A6W ćwiczy sie codziennie a przeciez brzuch tez potrzebuje regeneracji to bede ćwiczył w ten dzień co i FBW nie ?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli sie zdecydowales na a6w to codziennie, 0 przerwy, az skonczysz o ile ci sie to uda. Jesli normalny trening to po treningu na silowni 3-4x w tygodniu w zaleznosci ile x cwiczysz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13597
w takim wypadku a6w odpada jeśli niechcesz ćwiczyć codziennie
ale jak koledzy wyżej polecałbym zmajstrować swój planik na brzuch:
-jedno ćwiczenie na dół 2-3 serie
-jedno ćwiczenie na skos 2-3 serie
0jedno ćwiczenie na góre 2-3 serie
i styknie

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
no właśnie tak chce sklecic ale nie ma bardzo ćwiczeń bez sprzetu na brzuch
mam
-SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO: 3 serie po 30 i potem coraz wiecej lub z hantlem

- SPINANIE/UNOSZENIE KOLAN W LEŻENIU PŁASKO

cos tam sie jeszcze znajdzie ale czytalem ze
"-w treningu mięśni prostych brzucha powinno się w pierwszej kolejności wykonywać ćwiczenia ukierunkowane na rozwój dolnych rejonów, ponieważ są one słabsze od górnej części tych mięśni"

ale jakies sa ćwiczenia na te partie nic nie widze na www.kulturystyka.pl/atlas ;/

i jak to układać ze robic łączone serie ze np. połaczyć brzuszki potem SPINANIE kolan potem costam czy pierw same brzuszki 3 serie a potem spinanie oddzielnie 3 serie

Zmieniony przez - Misław92 w dniu 2008-08-30 13:39:33

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenie, poprawy

Następny temat

Trening do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły