oto pytania
1.czy kolejnosc spozywania bialek,wegli i tluszczu w tym samym posilku ma wplyw na insuline i tluszcz na ciele?
co sadzi pan o teori ze powinno sie zjesc na poczatku tluszcz z bialkiem a na samym koncu dopiero wegle, to zapobiega uwalnianiu insuliny i nabieraniu tluszczu.
2.czy przyjmowanie duzych dawek elektrolitów -mg,ca.ka.na, ma sens ?
czy magnez jest najwazniejszy rzeczywiscie? przyjety przed treningiem powoduje ospalosc i brak napiecia miesni co pogarsza skurcz i sile chyba? a potas zwieksza aldosteron i retencje wody, wiec czy przed treningiem powinno sie brac duzo samego wapna bez magnezu?czy picie duzych ilosco wody niskozmineralizowanej jest niewzkazane?ok 5 litrow na dobe
3.czy czym polega tzw zatruie wodne?
1.czy kolejnosc spozywania bialek,wegli i tluszczu w tym samym posilku ma wplyw na insuline i tluszcz na ciele?
co sadzi pan o teori ze powinno sie zjesc na poczatku tluszcz z bialkiem a na samym koncu dopiero wegle, to zapobiega uwalnianiu insuliny i nabieraniu tluszczu.
2.czy przyjmowanie duzych dawek elektrolitów -mg,ca.ka.na, ma sens ?
czy magnez jest najwazniejszy rzeczywiscie? przyjety przed treningiem powoduje ospalosc i brak napiecia miesni co pogarsza skurcz i sile chyba? a potas zwieksza aldosteron i retencje wody, wiec czy przed treningiem powinno sie brac duzo samego wapna bez magnezu?czy picie duzych ilosco wody niskozmineralizowanej jest niewzkazane?ok 5 litrow na dobe
3.czy czym polega tzw zatruie wodne?
Krzysztof Piekarz