A te dwadzieścia podciągnięć robisz technicznie? Na twoim miejscu intensywność treningu zwiększałbym poprzez dodawanie powtórzeń, obwodów i skracaniu przerw. Podciągnięcia z takim obciążeniem nie jest dobrym pomysłem na redukcję, ale na etapie budowania siły, więc już po budowaniu masy, obciążenie, które pozwoli Ci podciągnąć się max 1-2 będzie odpowiednie.
Staraj się biegać w przedziale aerobowym, prostą metodę zmierzenia tętna podał Rohan w temacie https://www.sfd.pl/Coś_o_bieganiu-t421955.html. No i daj znać jak Ci poszło.
Staraj się biegać w przedziale aerobowym, prostą metodę zmierzenia tętna podał Rohan w temacie https://www.sfd.pl/Coś_o_bieganiu-t421955.html. No i daj znać jak Ci poszło.
ANIMA SANA IN CORPORE SANO
http://www.sfd.pl/Niecodziennik_pajarito_-_podsumowanie_str._12-t416114.html - mój niecodziennik treningowy

które stracisz po 3-4 dniach pwrotu do normalnego jedzenia

nie wiem o której cześci ciała wtedy myślałem
jednak dieta LC daje we znaki bo nawet musztardy nie mozna...