SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[test] Redukcja w domu - czy to możliwe?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
już tłumacze dlaczego chce jeszcze troszkę zejść w obwodach:
miałem robioną gastroskopie pod pretekstem podejrzenia silnego zapalenia żołądka. Lekarz podczas zabiegu pytał się, czy nie miałem operacji, ponieważ mam tak ukształtowany żołądek jak po operacji (mam zawinięty do góry) pokarm długo mi zalega i mam wolną przemianę materii. bardzo ale to bardzo szybko łapie tłuszcz... dochodzi do takich akcji, że potrafie załapać 10KG!!! fatu w ciągu 10 miesięcy przy naprawde dużej uwadze na to co jem...

jaki zatem mam plan? jeszcze jeden miesiąc ACT i diety (nie zmieniam jej mimo spadku wagi więc teraz wychodzi normalne zapotrzebowanie) po tym wszystkim przechodze na trening średniozaawansowany naszego guru i ułoże diete na mase i zobaczymy jak to będzie szło. więc wytrzymajcie jeszcze troszkę. A wyglądanie jak z obozu nigdy mi nie groziło i nie grozi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Idziesz dobrą drogą syny, nie zważaj na podszepty synów złego
Nie lękaj się, ja jestem z Tobą

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-08-31 14:44:01

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
Łydka fajna, reszta powoli zaczyna się wynurzać z tłuszczu, na pewno długa droga przed Tobą. Przede mną zresztą też. I przed społeczeństwem również.

ANIMA SANA IN CORPORE SANO

http://www.sfd.pl/Niecodziennik_pajarito_-_podsumowanie_str._12-t416114.html - mój niecodziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
hehe dzięki za słowa uznaqnia jak mówiłem csą efekty jest motywacja. Własnie jestem po treningu. Pisze tego posta w przerwie na rozciąganie. 5 obwodów dało mi dzisiaj w kośc. Ledwo żyje. A żyły na renkach (wcześniej w ogóle nie widoczne) teraz straszą... ale nie wiem czemu miły widok dla mnie

Zgodnie z radą mawashi zaraz wkonsumuje trochę węgli ;) dokładnie 2 kromeczki z cebulka ;)

Nie wiem czemu, ale drążek ostatnio daje mi najbardziej w kość. Po ostatnim podciągnięciu nie wiem co się dzieje normalnie ;P ale to musi być wynik zmęczenia mięśni innymi zajęciami w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
akastro, tutaj widzialem na forum historie paru otluszczonych co im radzili tylko "masuj sie, masuj chlopie bo kosci z ciebie zostana" i efekty byly takie ze stali w miejscu a ci co sie odtluszczali to dorabiali sie szczuplej sylwetki. bo masujacy sie zarli, a sily za bardzo cwiczyc nie mieli jeszcze. moze lepiej najpierw do normy dojsc, zdrowo sie odzywiajac i ruszajac, a pozniej sie zastanawiajac nad tym czy masowac czy redukowac.


a jak jestes sfecony wazac tyle co on a majac wiecej 6 cm wzrostu cm niz on, to o co chodzi w twoim poscie ?

Zmieniony przez - wiadomo_kt w dniu 2008-09-05 11:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Jak tam sytuacja na froncie?

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
Cóż. Dawno mnie tu nie było ;) Nie mogłem pisać, ponieważ byłem poza granicami kraju odcety od informatyzacji.

Co słychac na froncie? przed wyjazdem zakonczylem trening redukcyjny. Naprawde byłem zadowolony. Jednak pojechałem na 10 dni do cięzkiej fozycznej pracy i przezylem szok. nie moge podac wymiarow bo nie bda zgodne z tym co bylo po treningu. Dostalem ostro w kosć i opdbiło się to na mięśniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Skad ja to znam... proza zycia niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Może coś bardziej konkretnie? Kiedy kontratak?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
No więc miałem tydzien pelnej regeneracji ;) I w poniedziałek zaczynam od nowa tym razem już bardziej zaawansowanie. Sąsiad ma niezlą siłownię w piwnicy więc przechodze na prawie normalny trening ale nie rozstaje się z tym działem :)

Dieta jest już ułożona. Teraz myślę nad ćwiczeniami do sprzetu, który tam jest. Zastanawiam się czy nie założyć jakiegos dziennika z fotkami posików etc. Fajnie się to czyta ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ściskacze

Następny temat

Pomoc w treningu

WHEY premium