SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[test] Redukcja w domu - czy to możliwe?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
A te dwadzieścia podciągnięć robisz technicznie? Na twoim miejscu intensywność treningu zwiększałbym poprzez dodawanie powtórzeń, obwodów i skracaniu przerw. Podciągnięcia z takim obciążeniem nie jest dobrym pomysłem na redukcję, ale na etapie budowania siły, więc już po budowaniu masy, obciążenie, które pozwoli Ci podciągnąć się max 1-2 będzie odpowiednie.

Staraj się biegać w przedziale aerobowym, prostą metodę zmierzenia tętna podał Rohan w temacie https://www.sfd.pl/Coś_o_bieganiu-t421955.html. No i daj znać jak Ci poszło.

ANIMA SANA IN CORPORE SANO

http://www.sfd.pl/Niecodziennik_pajarito_-_podsumowanie_str._12-t416114.html - mój niecodziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Osobiście nie uważam, abyś potrzebował diety szczególnie redukcyjnej. Ustaw bilans na 0 max - 300 kcal i po prostu ćwicz. Na efekty nie będziesz długo czekał. Poprawi się jakość mięśni i zmniejszy ilość tłuszczu.
Sylwetkę masz całkiem zdrową jak na osobę nie ćwiczącą. Nawet nie mogę się doptrzeć wady postawy

Po 14 dniach dodaj okołotreningowo węgle.

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-08-14 15:32:40

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
No i skończył się 3 treninbg w tym tygodniu. Narazie jestem zmęczony po treningu, ale co mogę napisac. Po 2 treningu kiedy dołoążyłem obciążenie miałem ostre bóle mięśni na 2 dzien. Jednak przebiegłem się troche i rozciągnęłem mięśnie. Dzisiaj poszły 2 obwody. Między nimi miałem tylko 30seq przerwy... Całość skończyłem po 45 minutach.

Ćwiczenia wykonuje powoli czująć cały czas naprężenie mieśni przy każdym etapie zginania. Jutro ostatnie aeroby. Później ide na wesele więc zobaczymy ja w poniedziałek będzie wyglądac trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
Postanowiłem coś napisać z placu boju ;P Treningi przebiegają planowo. Dieta też, pomimo wesela ;)

powiem tyle... są już widoczne, liczbowe i wizualne rezultaty ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Po tygodniu? Ty to masz predyspozycje

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
Waże się raz na tydzien rano. Waga skoczyła z 75 na 73 ;) i nadal się utrzymuje ( ważyłem się 3 dni rano bo nie wierzylem...

Centymetr też pokazuje różnice. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale po miesiącu wkleje fotki kontrolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na diecie LC w pierwszych 14-20 dniach to redukcja wody podskórnej i tej związanej w mieśniach, oraz treści pokarmowej w jelitach. Więc utrata tłuszczu netto to okres - tak naprawdę - od 3-go tygodnia.

Tak samo jeśli na diecie LC zrobisz sobie 3-4 dni szaleństwa z pieczywem, ziemniakami, pizzą i browarem to możesz zwiększyć wagę ciała nawet o 5 kg które stracisz po 3-4 dniach pwrotu do normalnego jedzenia

Tak więc stawiam na utratę wagi po zmianach dietetycznych, a kolejne wymierne efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej zaprezentujesz nam za 2 miesiące

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
to jak wytłumaczysz zwiększenie zarysu tricepsa i mięśnia dwugłowego łydki? Wcześniej podczas naprężania była to jednolita stróktóra a teraz widać piekną partycypacje mięśni. Mięśnie klatki piersiowej wcześniej niewidoczne teraz zaczynają się zarysowywać. Podobnie sprawa ma się z fałdkami na brzucu. Wcześniej podczas ich dotykania były twarde i naprężone teraz są mięciutkie i czuć ubytek tłuszczyku.

Aha. Ja nie zaczełem diety od treningu. Jestem na diecie od 1,5 miesiąca. ważyłem 80kg zszedłem na 75 a teraz chce się całkowicie wysuszyć i nabrać suchej masy. Dlatego uważam, że trening daje już o sobie znać tak jak pisałem wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No nie napisałeś, że jesteś na diecie od 6-ciu tygodni
W takim razie dobrze działa na Ciebie trening, a mięśnie zacznąsię wyłaniać na światło dzienne

Powodzenia

Ps. Łydka ma trzy głowy

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-08-21 14:44:19

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
Masz racje nie wiem o której cześci ciała wtedy myślałem

Jestem po skonsumowaniu piersi kurczaka bez panierki jednak dieta LC daje we znaki bo nawet musztardy nie mozna...

Treningi przebiegają refgulaminowo i lecą juz 3 obwody. W końcu to 3 tydzień. Nadal weże 73kg ale zaczyna się coraz większa partycypacja mięśnii no i sam czuje coraz wiekszą wytrzymałość.

Za tydzień będą fotki z 1szego miesiąca ćwiczeń ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ściskacze

Następny temat

Pomoc w treningu

WHEY premium