Mam 15 lat, 163 cm wzrostu i ważę 60 kg. Chciałabym schudnąć, nie zależy mi na czasie.. ale na bezpieczeństwu, skuteczności i trwałym efekcie. Przygotowałam sobie taki mały plan na te ostatnie dwa tygodnie wakacji, ale równiez na rok szkolny który niestety już się zbliża;/ Przedstawię tutaj ten plan i bardzo prosze o opinie i ewentualne poprawki :)
1. I śniadanie - 7:00 (przykładowo: troche muesli z jogurtem+kanapka z ciemnego pieczywa z szynką, pomidorem i pietruszką+ herbata owocowa bez cukru; lub zamiast muesli taka sama kanapka)
2. II śniadanie - 10:30 (jakiś owoc; kanapka z serem żółtym)
3. Obiad - 15:00 (bo o tej godzinie wracam ze szkoły) (to co mama ugotuje, tylko, że w mniejszej ilości)
4. Kolacja - 19:00 (jogurt z płatkami)
Do tego do końca wakacji, co drugi dzień bieganie (3 km) i w popołudniowych godzinach brzuszki (30 w dwóch seriach).
Czy to wystarczy? Bardzo chciałabym abyście podali mi produkty które mogę śmiało jeśc a które sa absolutnie zabronione. I ogólną ocenę tej diety.. :)
pozdrawiam
1. I śniadanie - 7:00 (przykładowo: troche muesli z jogurtem+kanapka z ciemnego pieczywa z szynką, pomidorem i pietruszką+ herbata owocowa bez cukru; lub zamiast muesli taka sama kanapka)
2. II śniadanie - 10:30 (jakiś owoc; kanapka z serem żółtym)
3. Obiad - 15:00 (bo o tej godzinie wracam ze szkoły) (to co mama ugotuje, tylko, że w mniejszej ilości)
4. Kolacja - 19:00 (jogurt z płatkami)
Do tego do końca wakacji, co drugi dzień bieganie (3 km) i w popołudniowych godzinach brzuszki (30 w dwóch seriach).
Czy to wystarczy? Bardzo chciałabym abyście podali mi produkty które mogę śmiało jeśc a które sa absolutnie zabronione. I ogólną ocenę tej diety.. :)
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
a brzuch? brzuszki wystarczą?
Poczytaj tutaj w postach, znajdziesz tu naprawde dużo informacji. A co do twojej diety to do kitu. Uprawiaj dużo sportów biegaj, jezdzij na rowerze nie pal nie pij a wyjdzie Ci na dobre zobaczysz.A teraz bierz się do roboty i wchłaniaj wiedze w postach podwieszonych a mozesz mi wierzyc badz tez nie ale się przyda bankowo !! Pozdro

Jesli bedziesz biegac, jezdzic na rowerze, uprawiac sporty zespołowe wyrobisz Sobie w nich mięsnie i przy okazji trzymając diete zrucisz z nich zbędny fat to łydy bedą wygladac niezle