SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o życie! Potrzebna szybka pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Witajcie!!!
Mam poważny problem i szybko potrzebuje porady kogoś kto się zna na rzeczy.
Jestem 22 letnia dziewczyną, która ma za sobą wiele lat przeróżnych chorób, w tym i naprawdę ciężkich. W chwili obecnej mam 157cm wzrostu i ważę 33 kg. Jest to duże wychudzenie, a właściwie wyniszczenie. Mój organizm bardzo niewiele pokarmów toleruje więc potrzebne mi są jakies odżywki, ponieważ ta waga jest już bardzo niebezpieczna dla życia. Problem w tym, że odżywki typu: Nutridrink opierają się na białku kazeinowym, lub innych których nie mogę. Toleruję tylko białko serwatkowe. Tyle tylko że serwatka(w proszku) zawiera bardzo dużo laktozy która u mnie powoduje straszne rżnięcia brzucha, więc i jej nie toleruję:/
Bardzo proszę niech mi ktoś doradzi jakąś odżywkę (lub kilka) które są wyłącznie na białku serwatki i nie zawierają laktozy, lub mają jej niewiele. Ważne jest też dla mnie aby te odżywki nie miały za dużo chemicznych śmieci w sobie bo moje jelita by tego nie zniosły. Proszę o szybką radę, gdyż waga leci w dół z dnia na dzień, a ja chcę żyć. Proszę was o to choć byćmoże jest coś opisane na tym forum ale ja się tak źle i słabo czuję, że rzadko mam siłę usiąść do komputera…
Z góry dziękuję i pozdrawiam 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Jakos dziwnie mi to wyglada....CZemu akurat sie uparlas na bialko???Od tego nie powiekszysz swojej wagi..to po 1 po 2 to sa Ci potrzebni lekarze a ni osoby ktore z zamilowania ukladaja diety...a z jakij przyczyny doprowadzilas sie do takiego stanu?

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jeżeli sytuacja jest tak poważna to skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem tutaj chodzi o zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Lekarze to już nie dają mi nadziei na zycie i nie ja się do takiego stanu doprowadziłam!!! Walczę o życię i wagę na każdym kroku. Nikt już nie chce lub nie potrafi mi pomóc więc szukam sama. Wiele lat wyniszczającej choroby doprowadziło mnie do takiego stanu... Na białku mi zależy najbardziej ponieważ jego nie mogę dostarczyć z żadnego pożywienia, a jak wiadomo do odbudowy ciała potrzebne są białka, węglowodany i tłuszcz nie wystarczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Dziewczyno - w takim stanie, co Ty tutaj robisz?

Pierwsze co to do lekarza - tu nikt nim nie jest, a nawet jeśli to nie powie Ci co masz jeść, żeby Ci się poprawiło bo bez diagnozy i badań jest to zdyt duża odpowiedzialność. Moim zdaniem każdy normalny lekarz powinien Ci powiedzieć co masz jeść, albo dał skierowanie do jakiegoś innego specjalisty, bądź położyć cię pod kroplówkami, żeby nie doprowadzić do "zniknięcia" Ciebie i zastanowić się co dalej.

Tylko tyle na ten temat ode mnie, wiem co to znaczy chorować - i wiem, że w Twoim stanie jest wskazane, a nawet zalecane udanie się do specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Nie ma opcji, żeby lekarze Cię olali... Jak nie jeden lekarz to drugi pomoże, ale musisz walczyć o swoje. Każdy ma prawo do życia a lekarskim OBOWIĄZKIEM jest sprawić, aby chory człowiek żył jak najdłużej, więc nic, tylko lekarz... Nie baw się w leczenie na własną odpowiedzialność, bo w Twoim stanie może To być niezbyt dobre rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
przy takiej wadze to szpital i kroplowka a nie odrzywki...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Sorki za post pod postem.

Tak z ciekawości - jak się nazywa ta choroba? I czy od stycznia urosłaś 1cm i schudłaś 7kg czy mi się wydaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak koledzy wyzej , niemozliwe zeby Cie tak poprostu (nazywajmy rzeczy po imieniu) lekarze olali
szpital!

jesli chodzi o bialka najlepiej oczyszczone to np
https://sklep.sfd.pl/Syntrax_Nectar-opis3192.html
https://sklep.sfd.pl/Pvl_Whey_Cooler-opis1549.html

to sa tylko przyklady takich bialek , nikt tutaj nie powinien/nie ma prawa doradzac Ci co jesc etc , takie cos musi byc przeprowadzane pod nadzorem specjalisty

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-08-17 19:08:10
2

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie prowokacja...
przeciez zawsze jest kroplowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7815
Witam.
Nie wiem z jakiego miasta piszesz.. w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej jest szpital z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Żywienia Klinicznego.Postaraj się tam dostać (przez lekarza rodzinnego bądź kontaktuj się bezpośrednio).Na oddzaile leczy się żywieniowo osoby w bardzo ciężkim stanie- pracują tam profesjonaliści..Są tam pacjenci z całego kraju.
Pozdrawiam, Kuba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + pytania

Następny temat

Proszę o opinię.

WHEY premium