Szacuny
3
Napisanych postów
354
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1409
Cwicze juz sporo czasu ale jakos nigdy nie mialem pomyslu zeby zaczac cwiczyc "krzyz" cwicze kazda partie miesni za wyjatkiem dolnej czesci grzbietu bardzo bym prosil o jakas propozycje jak to mniej wiecej cwiczyc jakie cwiczenia ile serii czy cokolwiek... ...Bylbym naprawde wdzieczny
Szacuny
5
Napisanych postów
1960
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
41785
Różne wariacje martwego ciągu, dzień dobry, bardzo ciężkie wiosło jednorącz też mocno działa na dolny odcinek.
To chyba najważniejsze ćwiczenia, które mocno angażują prostowniki/i dół pleców
Szacuny
3
Napisanych postów
354
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1409
chodzi mi tylko o DOLNE CZESCI GRZBIETU miesnie ktore pracuja np przy martwym ciagu...Ile razy to cwczyc w tygodniu ile robic cwiczen i jakie cwiczenia i po ile serii?
Szacuny
5
Napisanych postów
1960
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
41785
Nie ma ćwiczenia, które jest na 'jeden' mięsień - robiac biceps ćwiczysz też przedramię, itd.
Skoro nigdy nie robiłeś nic 'typowego' na prostowniki, to spróbuj dodać 3-4 serie martwego ciągu na 'małych' ciężarach (nauka techniki) jako ostatnie ćwiczenie w treningu pleców, 10-12 powt w serii.
Szacuny
1
Napisanych postów
256
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2666
jak nigdy nie robiłeś tych rejonów to jak będziesz robił MC w treningu pleców i dodatkowo te wznosy co kolega wyżej podał z gifem to na pewno będzie ładny bodziec ;]