Panowie i panie nie wiem czy to dobre miejsce ale mogli byście sprawdzić moją diete :D czego brakuje ?? :> co jaki czas jeść posiłki ? :>
I posiłek
- placek 4,5 jajek 100g owsianych
do tego
- witaminy
- 2 kaps estru kreatyny
II posiłek
- pierś z kury i worek ryżu
Trening wychodze 15min po zjedzeniu 2pos
- bezpośrednio po 2 kaps estru kreatyny
III posiłek
- pierś z kury troche ziemniaków albo worek ryżu warzywa
IV posiłek
- pierś z kury worek ryżu
V posiłek
- 3,4 jajka i 3 kromki razowca
VI posiłek
- 125g twarogu i 3 łyżki stołowe ostrowi WPC
jak tylko będe miał garniera dodam dodatkowo 80g po treningu ;P
Nie znam się zbyt dobrze na odrzywianiu dlatego licze na waszą pomoc :) dzięki :)
I posiłek
- placek 4,5 jajek 100g owsianych
do tego
- witaminy
- 2 kaps estru kreatyny
II posiłek
- pierś z kury i worek ryżu
Trening wychodze 15min po zjedzeniu 2pos
- bezpośrednio po 2 kaps estru kreatyny
III posiłek
- pierś z kury troche ziemniaków albo worek ryżu warzywa
IV posiłek
- pierś z kury worek ryżu
V posiłek
- 3,4 jajka i 3 kromki razowca
VI posiłek
- 125g twarogu i 3 łyżki stołowe ostrowi WPC
jak tylko będe miał garniera dodam dodatkowo 80g po treningu ;P
Nie znam się zbyt dobrze na odrzywianiu dlatego licze na waszą pomoc :) dzięki :)
Krzysztof Piekarz