SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam już diete i co teraz???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 240
Witam wszystkich!!! Postaram się dokładnie opisać moją sytuację aby rozjaśnić sprawę i uniknąć zbędnych pytań. Mam 17 lat, waże 68 kg i mam jakieś 187 cm wzrostu. Przez jakiś ostatni rok prawie wogóle nie ćwiczyłem, nie odbywałem treningów. Jednak teraz gdy będzie trochę wolnego czasu mam zamiar się wziąć mocno w garść i przytyć, gdyż waga jaką posiadam nie jest zbyt zadowalająca. Na forum poczytałem sobie kilka świetnych artykułów o tworzeniu diety i o wszystkim co z nią związane. Wyliczyłem sobie kalorie i poszczególne składniki i ich zapotrzebowanie na dzień. Czy warto stosować do tego jakieś odżywki np. kreatynę? Czy te odżywki przynoszą duży efekt? Czy można brać odżywki jeżeli prawie rok czasu się nie ćwiczyło? Jeżeli polecacie coś z odżywek to co? Z góry Dzięki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10588
ja bym kreatyne zostawil na pozniej a diete uzupelnil ewentualnie carbo badz bialkiem , ale to tylko moja opinia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 240
Oki... o białku też myślałem, co sądzisz o tym z ostrowii??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1851
Kup gainera dla udoskonalenia diety potem proponuje kreatyne, ale to za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
kup witaminy , carbo i zioła

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3780
Moim zadaniem dobra dieta na mase + carbo po treningu + witaminy i minerały. Jak zaczynasz trenować to należy wykorzystać maksymalnie naturalne zdolności organizmu do łapania masy - na samym poczatku wzrost jest największy. Nie ma sensu wydawać kasy na kreatyne. Ja ćwiczyłem na początku z tym co napisałem powyżej i byłem zadowolony.

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

Music Defeats Time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

diety na mase i rzeźbe

Następny temat

Head and Shoulders

WHEY premium