SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy coś jeszcze urosne??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Witam na wstępie nie mogłem znaleźć działu gdzie to mogłem napisać:( A wiec mam 16 lat 17 w grudniu skoczne mam 172 cm wzrostu 74.5 kg waże i chciałem was się zapytać czy coś jeszcze urosne????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6276
rosnie sie do 21 roku zycia a czy duzo czy malo to zalezy juz tylko od genetyki, sproboj troche sam na to pytanie odpowiedziec zobacz jak wygladaja twoi rodzicie i dziadkowie wtedy moze mniej wiecej bedziesz wiedzial
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49299
Tak sie mowi ze sie rosnie do 21, ale tak naprawde zalezy (moze najczesciej do 21). Moj ojciec dostal pare cm jak mial ~25 lat. Mozesz isc do lekarza i zrobia Ci tam wiek kostny i taki wykres, to wtedy Ci powie ile mniej wiecej bedziesz mial.

Zmieniony przez - Insio w dniu 2008-08-05 12:04:22

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1796
Nie ma co patrzyć na wzrost rodziców i dziadków.. bo u mnie w rodzinie nie ma nikogo powyżej 175cm a ja mam 186 ;) A jeśli nie miałeś jeszcze skoku wzrostu więc powinieneś go jeszcze zanotować.. ale tak j/w.. idź to lekarza ;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60
a ja mam 163 cm, 17 lat i tez bym chciala urosnac ale niestety cos mi nie wychodzi...

Pati

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
To do lekarza pierwszego kontaktu?? :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
dajcie spokoj wszysto zależy od genów to one odpowiadaj za wzrost
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1796
Lekarz pierwszego kontaktu nie ma szans ocenić tego bo nie ma sprzętu.. A na takie badania musisz mieć skierowanie a 174 cm (bodajże tak podawałeś) Nie da żadnemu lekarzowi żadnego pretekstu do wystawienia Ci takiego skierowania. Musisz żyć zasadą "Poczekamy zobaczymy";)

Koles.. nie wiem po kim mam gena listonosz mial 165~~Cm wzrostu

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
to czy urosniesz zalezy od genetyki i nic na to nie poradzisz. Fakt faktem, niektorzy rosna do 21 roku zycia. Zdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słodkie sniadanko, ocencie :)

Następny temat

Dziwne godziny pracy a redukcja.

electro
Polecane artykuły