SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc dla rugbisty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 679
Witam .
Wiem ze to forum kulturystyczne a ja pytam o calkiem inny sport
ale potrzebuje pomocy z zaplecza kulturystki.
Mianowicie chodzi mi o cykl treningowy . za niecale 3 tyg mam mistrzostwa polski juniorow i chcialbym nieco wzmocnic moje sily jak i mase . Czy jest ktos w stanie mi podpowiedziec co moglbym zrobic ? z gory dzieki !

No pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
3 tygodnie to raczej bardzo mało, aczkolwiek coś można zrobić.
Dieta na masę, do tego trening siłowy i lecisz.
Pamiętaj o regeneracji
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
na 3 tygodnie przed zawodami czyli w tzw. okresie startowym powinno się opierając się na osiągniętym poziomie wytrenowania, doskonalić sprawność specjalną oraz technikę i taktykę. Chodzi o stabilizację poziomu przygotowania specjalnego oraz podtrzymania przygotowania wszechstronnego. Na tym etapie przygotowanie siłowe jest nienajlepszym pomysłem.

Jesteś w jakimś klubie? Kto was trenuje? Nie rozpisał wam makrocyklu treningowego?

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-07-31 13:54:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 679
Oczywiscie mamy cykl treningowy ale on opiera sie praktycznie tylko na taktyce . I wlasnie chcialbym znalesc rozwaizanie pomiedzy codziennymi treningami na boisku i silownia .

No pain no gain

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
zrób to, ale nie na 3 tygodnie przed zawodami...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
A słyszałeś o czymś takim jak 5x5?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 679
Slyszalem slyszalem . Myslicie ze rozwazanie 5x5 bedzie ok ?

No pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 981
na jakiej pozycji grasz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Jasne - pod warunkiem że dasz power cleans zamiast wiosłowania - akurat to ćwiczenie w przypadku rugby czy footballu jest bardziej wskazane - troszkę eksplozywności się przyda.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 679
skrzydlowy mlyna

No pain no gain

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy

Następny temat

podciąganie na drążku

electro
Polecane artykuły