Witam .
Wiem ze to forum kulturystyczne a ja pytam o calkiem inny sport
ale potrzebuje pomocy z zaplecza kulturystki.
Mianowicie chodzi mi o cykl treningowy . za niecale 3 tyg mam mistrzostwa polski juniorow i chcialbym nieco wzmocnic moje sily jak i mase . Czy jest ktos w stanie mi podpowiedziec co moglbym zrobic ? z gory dzieki !
Wiem ze to forum kulturystyczne a ja pytam o calkiem inny sport
ale potrzebuje pomocy z zaplecza kulturystki.
Mianowicie chodzi mi o cykl treningowy . za niecale 3 tyg mam mistrzostwa polski juniorow i chcialbym nieco wzmocnic moje sily jak i mase . Czy jest ktos w stanie mi podpowiedziec co moglbym zrobic ? z gory dzieki !
No pain no gain
Krzysztof Piekarz
