Witam
Chciałbym zadać pytanie dotyczące popijania spożywanych posiłków. No właśnie - czy ma to jakiś wpływ na rozwój masy/przyswajanie składników odżywczych? Na ten temat krąży wiele mitów, jednak jednoznacznej odpowiedzi ciężko się doszukać gdziekolwiek.
Osobiście nie wyobrażam sobie posiłku bez odpowiedniej popitki - gdyby nie herbata popijana co kilka gryzów - ciężko byłoby mi cokolwiek przełknąć.
Chciałbym zadać pytanie dotyczące popijania spożywanych posiłków. No właśnie - czy ma to jakiś wpływ na rozwój masy/przyswajanie składników odżywczych? Na ten temat krąży wiele mitów, jednak jednoznacznej odpowiedzi ciężko się doszukać gdziekolwiek.
Osobiście nie wyobrażam sobie posiłku bez odpowiedniej popitki - gdyby nie herbata popijana co kilka gryzów - ciężko byłoby mi cokolwiek przełknąć.
Krzysztof Piekarz

