SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

popijanie w czasie posiłku?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
siema mam takie pytanko:czy jak jecie przykładowo ryż z kurczakiem to popijacie w trakcie to czyms? bo ja zazwyczaj tak i chyba dlatego mam teraz bardzo czesto zgage:/ nie jestem wstanie zjeść tego bez popijania bo ryz na sucho tak nie za bardzo mi smakuje.najczesciej popijam woda z sokiem malinowym i tym sposobem zakwaszam sobie żołądek i nie jest to dobre. czy sos bedzie dobrym rozwiazaniem bo z tego co wiem to spowalnia wchłanianie węgli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
https://www.sfd.pl/Nawyk_popijania_mini-art-t404175.html

W skrocie, moim zdaniem posilek, ktorego nie da sie zjesc nie popijajc jest zle przygotowany

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy jaki sos
i czy możesz sobie na niego pozwolić
ja popijam i nic mi nie jest
ale według naukowców nie powinno się pić podczas posiłków, a pomiędz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
nie popijaj posiłkow, bo rozcieńczasz soki żołądkowe i trawienie przebiega wolniej. Napij sie czegos najwczesniej pol godziny po posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Nie popijaj posilkow, pij ok. 1h po posilku oraz 30 minut przed posilkiem. Jak nie wchodzi Ci na sucho to rob surówki i salatki, warzywa maja w sobie sporo wody, mozesz robic sosy, poszukaj pasujacych do Ciebie przepisow w kuchni SFD. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-12-23 00:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
a jesli sie jest na MONO lub mecie ?

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
to nic nie zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Tj. koledzy wcześniej powiedzieli. Jeżeli zrobisz sobie dobrą sałatkę to i lepiej ci to wejdzie. Dodatkowo możesz urozmaicić ryż, wejdź do działu kuchnia SFD, tam napewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Moze nie az 30min przed i 1h po, ale ok 15-20min przed i po bedzie ok. W innym wypadku liczac, ze mamy 5 posilkow dziennie moze byc ciezko dostarczyc odpowiednia ilosc plynow, a to jest wazne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
jak Ci sie chce pic podczas posilku to sobie popijaj polowa szklanki soku zrobionego z wazyw i owocow ale nie jakies tam sklepowe dziadostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
domer jak bede pil 15 minut po posilku nie utrudni to trawienia ? wydaje mi sie, ze to troche za malo czasu ? Przed jeszcze rozumiem, 15-20 minut okej, ale po ?

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-12-23 17:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Jak nie wypijesz odrazu 0,5l tylko pare lykow to bedzie ok. Tu raczej chodzi o wieksze ilosci, np 0,5l do posilku.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzynki

Następny temat

Ser żółty - pytanie

WHEY premium